Dane kontaktowe

Nicromet Sp. z o.o. Sp. k.

ul.Pławska 1
32-600 Oświęcim
małopolskie, Polska
Telefon: + 48 33 844 94 06
[email protected]

www.nicromet.pl

NIP: 652-172-18-63

Dajemy aluminium drugą szansę

Nicromet Sp. z o.o. Sp. k. - jesteśmy Polską firmą, która powstała w 1990 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się głównie skupem i obrotem stalami stopowymi. Później poszerzyliśmy ją o produkcję stopów aluminium oraz zaczęliśmy transportować do kontrahentów aluminium w postaci ciekłej. Taki zakres działalności pozostaje aż do dziś. Rocznie produkujemy około 200 tys. ton aluminium. W ciągu 30 lat naszej działalności, nieustannie stawiamy na jakość, którą cały czas staramy sie podnosić poprzez zastosowanie coraz to nowszych technologii produkcji oraz kontroli. Dzięki wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, budujemy z nimi długotrwałe relacje.

Nasze lokalizacje

Aktualnie posiadamy trzy lokalizacje. Pierwszym zakładem i jednocześnie mającym status siedziby firmy, jest zakład w Bestwince. Choć to właśnie tam rozpoczęła sie nasza działalność, nadal pozostaje on obszarowo najmniejszy. Kolejnym krokiem był zakład w Oświęcimiu. To tutaj znajduje się większość administracji firmy. Do tej pory pozostaje on największy. Każdego dnia przez nasze bramy przejeżdża około kilkudziesięciu dostaw. Roczna moc produkcyjna w Oświęcimiu stanowi blisko połowę całej mocy produkcyjnej ze wszystkich zakładów łącznie.  Najmłodszym naszym zakładem jest ten w Skawinie. Położony na terenie dawnej huty, pozostaje w środku, zarówno pod względem wielkości, jak i mocy produkcyjnej.

Dbamy o środowisko

Jako partner działający w branży recyklingowej, jesteśmy zobowiązani do dbania o nasze wspólne dobro, którym jest środowisko naturalne. Działamy zgodnie z Dyrektywą Rady Europy 96/61 WE w sprawie zapobiegania i ograniczenia zanieczyszczeń. Korzystamy w tym celu z dostępnych technologii. Dzięki nim mogliśmy zwiększyć wydajność energetyczną naszych zakładów, ale także bezpośrednio zmniejszyć emisję zanieczyszczeń do powietrza poprzez zainstalowanie specjalistycznej suszarki wiórów czy też emisji hałasu i pyłów poprzez zastosowanie dźwiękochłonnych systemów oraz nowoczesnych odpylni. Dążymy do tego, by nasza flota samochodowa, w całości spełniała normę Euro 6.

Liczą się ludzie

Mamy pełną świadomość tego, że silną organizację tworzą ludzie, którzy w niej pracują. Dlatego też, dbamy o naszych pracowników tak, aby każdy z nich miał poczucie bezpieczeństwa. Staramy sie stworzyć przyjazne miejsce pracy, ale także dać poczucie stabilności zatrudnienia. Każdy sukces jest naszym wspólnym i sprawia, że chcemy się nadal rozwijać. W naszej współpracy stawiamy na uczciwość, wzajemny szacunek i zaangażowanie. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)