Dane kontaktowe

NTFY Jeżak Rabiej Spółka Komandytowo-Akcyjna

Marszałkowska 58
00-545 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ntfy.pl

NIP: 7010485250

JESTEŚMY NICE TO FIT YOU!

Jesteśmy zaufanym partnerem na drodze do zdrowego trybu życia. Na co dzień ułatwiamy ludziom osiąganie celów dzięki oferowanej przez nas elastycznej i w pełni zbilansowanej diecie pudełkowej.

Jako pierwsi na rynku cateringów wprowadziliśmy możliwość wyboru menu. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest rozszerzenie oferty do 7 różnorodnych diet i 35 propozycji potraw dziennie (dzięki czemu po raz kolejny uplasowaliśmy się na pozycji lidera w swojej kategorii).

Od założenia działalności w 2013 roku nieustannie stawiamy na rozwój. Obecnie na nasz sukces pracuje niemal 300 osób, a komponowane przez na dania docierają do kilkudziesięciu miast w Polsce.

Działamy na terenie całej Polski. Aktualnie docieramy do kilkudziesięciu miast, ale nieustannie poszerzamy obszar dostaw i nie zamierzamy w tej kwestii się ograniczać.

NASI PRACOWNICY I NASZE WARTOŚCI

Profesjonalizm, zaangażowanie, chęć rozwoju. Oto, co łączy niemal 300 pracowników Nice To Fit You, którzy spełniają się w jasno określonych strukturach wielu naszych działów – od kuchni przez logistykę, dział kadr, księgowość aż po IT czy marketing.

Funkcjonujemy w oparciu o wspólny cel – satysfakcję zawodową i partnerskie relacje.

NASZE WARTOŚCI:

  • Elastyczność

Wierzymy, że dzięki personalizacji oferty pomagamy naszym konsumentom skupić się na tym, co dla nich ważne, bierzemy na siebie dostosowanie do nich diety i narzędzia do jej wygodnego zarządzania – naszej aplikacji mobilnej.

  • Różnorodność

Ile ludzi, tyle gustów; wierzymy, że dzięki różnorodnym smakom i formom naszej oferty jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej zróżnicowane potrzeby naszych konsumentów, dzięki czemu mogą poznawać nowe smaki, trendy, inspiracje.

  • Technologiczność

Aby nasza oferta była jeszcze lepiej dopasowana i przystępna, korzystamy z najnowocześniejszych technologii, wierząc, że innowacje technologiczne mogą ułatwić życie naszych konsumentów dając im najwyższą jakość.

  • Lokalność

Jesteśmy polską firmą, założoną przez młodych przedsiębiorców, wspieramy lokalnych dostawców, wybieramy lokalne produkty, jesteśmy „stąd”.

NASZE DIETY

W Nice To Fit You cenimy sobie wolność wyboru. Codziennie przekazujemy do 35 propozycji dań z 7 różnorodnych diet: Smart, Classic, Vegan, Veggy, Balance, Active, Foodie. Klienci mogą korzystać z jednej albo żonglować daniami ze wszystkich siedmiu! Pakiet START zapewnia 5 posiłków do wyboru, BASIC odblokowuje dostęp do 20 apetycznych dań dziennie, PLUS daje 30 opcji do smakowania, a SUPER+ aż 35 posiłków do wyboru.

Serwujemy różnorodność. Od domowych smaków, przez kuchnię wegetariańską nisko węglowodanową czy ograniczającą gluten – aż po dietę skomponowaną z myślą o smakoszach i bywalcach modnych restauracji.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)