Dane kontaktowe

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

Jana Pawła II 57
15-703 Białystok
podlaskie, Polska

www.biawar.com.pl

NIP: 5420200292

ETAP 1

Aplikacja na stanowisko

Pierwszym krokiem jest wysłanie aplikacji ma mail: [email protected] lub dostarczenie CV do siedziby firmy do działu kadr. Można też odpowiedzieć na konkretne ogłoszenia pracy na naszej stronie www lub na portalu pracuj.pl

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Zgłoszenie zostanie poddane weryfikacji przez zespół rekrutacyjny. Będziemy dokonywali oceny nie tylko pod kątem doświadczenia zawodowego, wykształcenia oraz kompetencji kandydata, ale również chęci podnoszenia swoich kwalifikacji, zaangażowania i wysokich zdolności interpersonalnych.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze kryteria, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie.

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie trwa ok 1 godziny. Biorą w nim udział zazwyczaj specjaliści i menadżerowie danego działu wraz ze specjalistą ds. HR. Zbadają Twoje kompetencje a także przedstawią warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju.

ETAP 5

Finalna decyzja

Po analizie możliwości zatrudnienia Cię na stanowisku adekwatnym do Twoich predyspozycji, skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów współpracy.

Rekrutacje prowadzimy cały rok uzależniając je od bieżących potrzeb. Sposób przeprowadzania procesu rekrutacyjnego może różnić się w zależności od działu i stanowiska.