Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

Jana Pawła II 57
15-703 Białystok
podlaskie, Polska

www.biawar.com.pl

NIP: 5420200292

O nas

Firma BIAWAR rozpoczęła swoją działalność w 1968 roku od początku specjalizując się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody.

W 1992 roku nastąpiła prywatyzacja fabryki, a w roku 2000 udziały firmy przejął szwedzki koncern NIBE INDUSTRIER AB i spółka przyjęła nazwę „NIBE – BIAWAR”.

Od tego czasu firma NIBE-BIAWAR prężnie się rozwija. W ciągu ostatnich lat nastąpiło zwielokrotnienie przychodów i zatrudnienia. W 2008 roku uruchomiona została jedna z najnowocześniejszych linii do emaliowania zbiorników w Europie. Dodatkowo poszerzyliśmy ofertę o odnawialne źródła energii: pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz kotły peletowe.

W ciągu najbliższych kilku lat zainwestujemy w firmę kolejnych kilkadziesiąt milionów złotych.  W 2018 roku na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Białymstoku rozpoczęliśmy budowę nowej fabryki, której pierwszy etap - hala magazynowo – produkcyjna o powierzchni 10.000 m² - został oddany do użytku na początku  2020 roku.

Zostało tam również otwarte Centrum Szkoleniowe NIBE - BIAWAR.

Produkty w marce BIAWAR kojarzą się od zawsze z wysoką jakością i dostosowaniem do potrzeb użytkowników, będąc tym samym fundamentem naszej SIŁY DOŚWIADCZENIA. O długiej obecności na rynku świadczy obchodzony w 2018 roku Jubileusz 50-lecia powstania firmy. Dzięki  naszym produktom życie naszych Klientów staje się przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Dowodem uznania naszych starań są liczne nagrody otrzymane zarówno w kraju jak i za granicą.

NASZA MISJA

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: pompy ciepła, kotły pelletowe, podgrzewacze wody.

Działalność firmy opieramy na bogatym doświadczeniu Grupy NIBE w dziedzinach projektowania, wytwarzania i sprzedaży produktów.

Nasze przedsiębiorstwo wspiera Ideę Zrównoważonego Rozwoju. Działalności firmy przyświeca zbiór zasad, na podstawie których budujemy nasz długofalowy sukces rynkowy stanowiąc połączenie rentowności z odpowiedzialnością.


Nazywamy to:

„Naszymi zasadami postępowania w biznesie”

KOGO SZUKAMY?

Od kandydatów oczekujemy otwartości, chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
Liczy się dla nas zaangażowanie i wkład w dalszy rozwój firmy.

Jako, że pracujemy w branży technicznej od osób na większości stanowisk oczekujemy dobrej wiedzy z zakresu takich dziedzin jak Mechanika, Energetyka, Ciepłownictwo czy Odnawialne Źródła Energii.

Podczas rekrutacji zwracamy uwagę na wcześniejsze doświadczenie, ale nie jest to dla nas podstawowe kryterium. Szukamy osób, które zostaną z nami na dłużej i będą uczestniczyć w życiu i rozwoju naszej firmy.

W naszej firmie cenimy bardzo dobrą znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego.

Dla studentów

Studentów V- roku kierunków związanych z Ogrzewnictwem, Odnawialnymi Źródłami Energii, Mechaniką i Automatyką zachęcamy do aplikowania do nas na staże lub praktyki. Najlepszym z Was zaproponujemy pracę na pełen etat już po skończonych studiach.

Zapewniamy dostęp do praktycznej wiedzy oraz brak nudy!

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jako lider rynku Odnawialnych Źródeł Energii i Techniki Grzewczej w Polsce oferujemy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, także w obszarze doradztwa, wsparcia technicznego i serwisowego, obsługi klienta oraz marketingu.

Nasz Dział Rozwoju i Konstrukcji ma na swoim koncie wiele ciekawych, zaawansowanych wdrożeń,  na bazie których można szybko zbierać doświadczenie w obszarze konstruowania urządzeń, czy ich podzespołów.

Praca w międzynarodowym środowisku szwedzkiego koncernu NIBE pozwala spotykać ciekawych ludzi z różnych części Europy, co pozwala nie tylko na poznawanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, ale także na poznawanie nowych kultur i obyczajów.

Poza tym wszystkim zapewniamy przyjazną atmosferę w zgranym zespole :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)