Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 6
44-109 Gliwice
śląskie, Polska

NIP: 6312363833

Co robimy?

Wszystko co możemy, aby chronić środowisko naturalne, abyś mógł oddychać czystym powietrzem. Mocno wierzymy w to, że będzie miało to wpływ zarówno na jakość naszego życia, jak również na przyszłość naszych dzieci.

Kim jesteśmy?

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. Centrala naszej korporacji mieści się w Nagoii, w Polsce natomiast znajdują się cztery zakłady produkcyjne. Trzy z nich w Gliwicach, specjalizujące się w produkcji ceramicznych filtrów cząstek stałych do silników Diesla DPF, filtrów GPF do silników benzynowych, wkładów katalitycznych LSH oraz sensorów NOx. Czwarty zakład w Dąbrowie Górniczej, rozwija obecnie produkcję filtrów DPF.

Ilu nas jest?

W chwili obecnej zatrudniamy 4800 pracowników!

Co jest dla nas ważne?

Przede wszystkim ludzie, którzy chcą pokazać nam swoje zaangażowanie, nawiązując z nami długoterminową współpracę. Każdy, kto chce się z nami rozwijać, realizując przy tym wyznaczone wspólnie cele zawodowe oraz korporacyjne. Ludzie, dla których liczy się wzajemny szacunek, nieustanne doskonalenie oraz dbałość o przyjazną atmosferę pracy, którą chcemy się cieszyć razem z Wami.
Dużą wagę przywiązujemy również do programów rozwojowych oraz szkoleń pracowników z każdego szczebla organizacji. Co roku przeznaczamy na ten cel skrojoną na miarę pulę pieniędzy, aby każda z pracujących dla nas osób mogła poszerzać swoją wiedzę oraz możliwości zawodowe. Nie chcemy stać w miejscu i jesteśmy z tego dumni!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)