Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NFM Production Sp. z o. o.

Słupska 1D
84-300 Lębork

O nas

NFM Production Sp. z o.o. to polska firma z całościowym kapitałem norweskim zlokalizowana w północnej Polsce w Lęborku.

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się organizacją w niszowej branży jaką jest projektowanie i produkcja wyposażenia składającego się na ochronę osobistą służb mundurowych. Pomimo, że początki naszej firmy w Polsce sięgają roku 2001 to od kilku lat możemy się poszczycić silną pozycją i uznaniem dla jakości naszych produktów na całym świecie. To uznanie i rozpoznawalność marki NFM przekłada się każdego roku na kontrakty dla armii i policji wielu krajów oraz ciągle rosnący wolumen projektów produkcyjnych. Główne obszary działania NFM Production to produkcja tekstylna i ochrona balistyczna.

Praca w NFM

Na komfort pracy w NFM Production wpływ mają także nakłady firmy na rozwój i szkolenia, ale także takie benefity jak pakiet usług medycznych w ogólnopolskiej prywatnej sieci placówek medycznych, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bogata oferta Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

NFM Production jest laureatem konkursu „Pomorski pracodawca roku 2016” w kategorii „Duże przedsiębiorstwo” oraz aktywnym podmiotem w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jednym z atutów naszej firmy to z pewnością jej lokalizacja. Bliskość Morza Bałtyckiego, Kaszub i Trójmiasta sprawia, że nasi pracownicy pracując w atrakcyjnym i spokojnym otoczeniu mają w czasie wolnym łatwy dostęp do najciekawszych i najładniejszych miejsc w Polsce. Możliwość zamieszkania w Lęborku i jego okolicach z pewnością docenią wszyscy zmęczeni wielkomiejskim hałasem, pośpiechem i korkami w drodze do pracy i z powrotem. Mieszkanie w Lęborku oznacza bezproblemowy dostęp do bogatej infrastruktury umożliwiającej wysoki komfort i radość z życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, a także do odwiedzenia naszej strony internetowej która dostarczy bardziej szczegółowych informacji o grupie NFM ( www.nfm.no ).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)