Dane kontaktowe

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Towarowa 6
43-100 Tychy
śląskie, Polska

kariera.nexteer.com

NIP: 6462101342

Lokalizacje:

Nexteer Automotive Poland sp. z o.o.

ul. Towarowa 6
43-100 Tychy
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 218 56 00
Fax: +48 32 329 10 82
[email protected]

Oddział w Gliwicach

ul. Leonarda da Vinci 5
44-100 Gliwice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 779 56 00
Fax: +48 32 779 57 95
[email protected]

Oddział w Krakowie

ul. Jasnogórska 11
31-358 Kraków
małopolskiegliwice, Polska

Jeśli jesteś entuzjastyczną, otwartą na innych i ambitną osobą – dobrze trafiłeś!

Nexteer to firma, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w świecie motoryzacji - jednej z największych branż globalnej gospodarki.

Rozwijane przez nas od ponad stu lat technologie pozwalają nam tworzyć jedne z najbardziej innowacyjnych produktów dla globalnych producentów samochodów, takich jak BMW, General Motors, FCA (Fiat Chrysler Automobiles), PSA Peugeot Citroen i innych. Jednak największą wartością Nexteer są nasi Pracownicy, których doceniamy na każdym etapie ich rozwoju zawodowego, stwarzając im szanse na stawianie kolejnych kroków w fascynującej branży automotive.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, czy też szukasz miejsca, w którym wreszcie spełnisz swoje zawodowe oczekiwania – nasze drzwi są dla Ciebie otwarte.

Nexteer Automotive poszukuje zarówno młodych absolwentów, jak i uznanych na rynku specjalistów różnorodnych dziedzin, wśród których znajdują się między innymi: inżynierowie mechanicy, projektanci CAD/CAM, inżynierowie analiz FEA, inżynierowie oprogramowania systemów wbudowanych, testerzy oprogramowania i funkcji, inżynierowie elektronicy i projektanci obwodów drukowanych, a także specjaliści i absolwenci studiów z zakresu finansów, HR czy zakupów.

ETAP 1

WYSŁANIE APLIKACJI

Wyślij swoją aplikację (CV) na stanowisko które Cię interesuje, jeżeli aktualnie nie ma takiego stanowiska to możesz przesłać aplikację na adres: [email protected] lub [email protected] z informacją jakim stanowiskiem/bądź pracą, w którym dziale jesteś zainteresowany. Możesz też aplikować poprzez stronę kariera.nexteer.com – zakładka - praca w Nexteer.

ETAP 2

KONTAKT TELEFONICZNY

Czekaj na telefon z naszej strony - z wybranymi osobami skontaktuje się pracownik działu HR, aby zweryfikować informację oraz ustalić termin spotkania rekrutacyjnego.

ETAP 3

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem działu HR oraz przyszłym bezpośrednim przełożonym. W zależności od stanowiska, możesz uczestniczyć w kilku etapowym procesie rekrutacji. W trakcie spotkania porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kompetencjach i umiejętnościach, a także sprawdzimy znajomość języka angielskiego.

ETAP 4

INFORMACJA ZWROTNA

Zakończenie procesu rekrutacyjnego. Skontaktujemy się z Tobą drogą telefoniczną bądź e-mailową w celu przekazania ostatecznej decyzji. Dbamy o to żeby kandydaci otrzymali informację zwrotną bez względu na to jaki jest wynik procesu rekrutacyjnego.

ETAP 5

ZATRUDNIENIE

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym z wybranym kandydatem kontaktuje się HR Business Partner w celu przedstawienia oferty oraz informacji dotyczących zatrudnienia.