Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nexans Industry Solutions Sp. z o.o.

ul. Cynkowa 12
70-856 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 91 4436233

NIP: 8522636132

Poznaj nas:

Nexans jest światowym liderem w przemyśle kablowym, dostarcza firmom energetycznym i telekomunikacyjnym kable i systemy podnoszące jakość i bezpieczeństwo sieci. Posiada 82 fabryki w ponad 30 krajach, zatrudnia prawie 26 000 i prowadzi działalność handlową na całym świecie. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu.

W szybko zmieniającym się świecie, który jest coraz bardziej zależny od łączności, firma Nexans jest dobrze przygotowana do działania zgodnie z trendami takimi jak:  transformacja energetyczna, rewolucja mobilna i inteligentna infrastruktura.

Nexans umieści wszystkie swoje operacje w całym łańcuchu wartości elektryfikacji. Od wytwarzania i przesyłu do dystrybucji i użytkowania. Nexans jest również właścicielem patentu z 1926r. na elektryczne przewody grzejne. W marcu 2018 roku otworzyliśmy nową lokalizację w Szczecinie. Nasz oddział specjalizuje się w konfekcjonowaniu przewodów do turbin wiatrowych.

Jesteśmy pionierami w produktach zaawansowanych technologicznie, oddani naszym Klientom oraz posiadamy doświadczenie w zaawansowanych usługach.

Nasz zespół:

Jesteśmy zespołem, który bardzo sobie ceni wzajemną pomoc, wsparcie, zaufanie i  swobodną dyskusje o różnych rozwiązaniach. Dzielimy się wiedzą i rozwijamy swoje potencjały. Lubimy ze sobą spędzać czas. Czasem mamy zwariowane pomysły 😊

Tworzymy fajna kulturę organizacyjną. Codziennie się rozwijamy i zdobywamy wiedzę w nowych zadaniach. Jeśli podzielasz nasze wartości dołącz do naszego zespołu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)