Dane kontaktowe

NEWAG S.A.

Wyspiańskiego 3
33-300 Nowy Sącz
małopolskie, Polska

www.newag.pl

Dodatkowa lokalizacja:

Klimeckiego 24
30-705 Kraków
małopolskie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy jedną z największych polskich firm zajmujących się produkcją oraz modernizacją taboru szynowego. Produkty NEWAG są efektem połączenia innowacyjnego myślenia, chęci działania oraz dążenia do zmian.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, jak również uzdolnieni absolwenci kierunków technicznych, w szczególności mechaniki i budowy maszyn, transportu, zarządzania i inżynierii produkcji oraz automatyki i robotyki, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Zatrudniamy 1500 osób, z czego ponad 300 to osoby związane jest bezpośrednio z obszarem technologii i konstrukcji, zarządzające projektami oraz procesami.

Wysoka jakość i innowacyjność naszych produktów przekłada się na zadowolenie tysięcy osób, którzy codziennie bezpiecznie i wygodnie podróżują pojazdami wyprodukowanymi przez NEWAG.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Twoją pasją jest tworzenie innowacyjnych pojazdów szynowych? Dołącz do naszego wyjątkowego zespołu, który buduje przyszłość transportu kolejowego.

Zapewnimy Ci warunki do realizacji zainteresowań oraz ciągłego rozwoju, ponieważ rozumiemy, że Twój rozwój jest podstawą naszego sukcesu.

Będziesz pracował z najlepszymi specjalistami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspomogą Cię w dążeniu do nowatorskich rozwiązań i przekształcaniu pomysłów w produkty najlepsze na rynku.

Oczekujemy zaangażowania i dawania z siebie tego, co najlepsze. Twój potencjał i otwartość na wyzwania są przepustką do dynamicznego rozwoju w strukturach organizacji. Wielu naszych pracowników rozpoczęło pracę w NEWAG tuż po ukończeniu studiów, dzięki chęci do nauki i inicjatywnie dziś są doświadczonymi specjalistami lub menedżerami rozwijającymi swoje zespoły.