Dane kontaktowe

New Yorker

Dąbrowskiego 79A
60-529 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.newyorker.eu

NIP: 7781334299

Nasza firma

NEW YORKER to:

  • prawie 50 lat historii
  • ponad 1000 filii
  • sklepy w 40 krajach
  • ponad 16 000 pracowników
  • średnio 34 miliony klientów miesięcznie
  • prawie 3,5 milona oberwujących na Facebooku

                                                                                                   … i wciąż się rozwijamy!

Tworzymy modę, która towarzyszy Ci w różnych sytuacjach z Twojego codziennego życia – kiedy spędzasz czas w gronie przyjaciół, uprawiasz sport , pracujesz albo się relaksujesz.

W naszych sklepach znajdziesz produkty aż siedmiu różnych marek (koniecznie zajrzyj do zakładki galeria)!

Każda z marek jest inna, wyjątkowa. Wszystkie razem tworzą spójny, charakterystyczny dla NEW YORKER modowy przekaz i odpowiadają najnowszym światowym trendom. Jesteśmy elastyczni i szybko dostosowujemy się do zmian, tym samym pozostajemy nowocześni i efektywni. Daje to podstawę do stabilnego i doskonale rokującego na przyszłość rozwoju przedsiębiorstwa, a tym samym, wszystkich naszych współpracowników.

Dołącz do nas!

Właśnie szukasz pracy? Zaaplikuj do jednego z naszych sklepów - nasze ogłoszenia znajdziesz na portalach pracy i stronie kariery.

Kiedy już zapoznamy się z Twoim życiorysem, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jest to szansa na poznanie się, zadanie nurtujących Cię pytań, a także umówienie na odpowiadający Ci termin spotkania.

W kolejnym kroku, kiedy już spotkamy się w naszym sklepie, będziemy chcieli dopytać Cię o kilka zawodowych kwestii, Twoich celów i dotychczasowych doświadczeń.

Decyzja o zatrudnieniu zapada bardzo szybko po bezpośrednim spotkaniu w naszej filii. Jeżeli zarówno Ty jesteś na tak, jak i nasza decyzja jest pozytywna, możesz zacząć swoją zawodową przygodę z NEW YORKER!

Poznajcie się!

Mamy przyjemność przedstawić Ci naszą współpracowniczkę Kasię. Poniżej jej historia związana z NEW YORKER.

PS. Innych członków naszego ogromnego zespołu poznasz, kiedy do nas dołączysz! :)

Zaczęłam pracę na stanowisku sprzedawcy dziesięć lat temu, jeszcze jako studentka. To była moja pierwsza poważna praca i  pierwszy New Yorker w moim mieście. Wiele się działo!  Od tego czasu awansowałam na stanowisko Asystenta, Zastępcy i Kierownika salonu.  Jeździłam na zatowarowania i otwarcia sklepów oraz na różne szkolenia.  Moje pierwsze otwarcie w Białymstoku pamiętam do dziś! Mieliśmy problem z hotelem - spaliśmy  w jednym malutkim pokoju w 6 osób, a naszemu szefowi urodziła się wtedy córeczka.  Jest co wspominać! Poznałam wspaniałych ludzi  z całej Polski.  Dziś dzięki mojej pracy  posiadam dużą wiedzę w zakresie zarządzania personelem i zagadnień kadrowo-płacowych. Rozwinęłam w sobie pasję do Visual Merchandisingu. Czas szybko leci a przygoda w New Yorker wciąż trwa!

_____________________________

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz tutaj: www.newyorker.eu

Aktualne oferty pracy umieściliśmy tutaj: www.newyorker.de/jobs

Interesują Cię szczegóły dotyczące rekrutacji do naszej firmy? Czekamy na Twojego maila: [email protected]

Koniecznie odwiedź nas również na Facebooku i obserwuj Instagramie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)