Dane kontaktowe

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

Al. Niepodlełości 18
02-653 Warszawa

NIP: 5213669600

New Wave International Cargo sp. z o.o. Sp k. jest firmą z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Po latach budowania biznesu za oceanem postanowiliśmy przenieść zdobyte doświadczenie na rynek europejski. Nasza firma na rynku światowym istnieje już od 2003 roku. Zatrudniamy w sumie 350 osób.

Świadczymy usługi dla tysiąca przedsiębiorstw na całym świecie!

Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy firmą oferującą możliwość pracy na międzynarodowych rynkach. Tworząc naszą firmę od podstaw oraz korzystając z bogatego doświadczenia ludzi wchodzących w jej skład, wychodzimy naprzeciw aktualnym wymaganiom klientów oraz kreujemy przyszłe rozwiązania poprawiające proces logistyczny. Jeśli chcesz aktywnie kształtować przyszłość dynamicznie rozwijającej się firmy dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy ludzi młodych z energią, dążących do celu głównie ze znakomitą znajomością języka angielskiego.

Kultura organizacji

Oferujemy przyjazną atmosferę oraz płaską strukturę organizacyjną, która zapewnia wszystkim naszym pracownikom równe szanse rozwoju. Dbamy o nasz personel zapewniając im bardzo dobre warunki pracy jak również staramy się zintegrować pracowników podczas corocznie organizowanych imprez.

Benefity dla pracowników

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Premie uzależnione od wyników

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)