Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Netto Sp. z o.o.

Motaniec 30
73-108 Kobylanka
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 914699999
[email protected]

netto.pl

NIP: 8521021463

KARTA PRACOWNIKA

Będąc naszym pracownikiem otrzymasz dwie karty upoważniające do rabatu na zakupy w sieci sklepów Netto. Jedną z nich możesz podarować bliskiej osobie, która również może korzystać z takich samych zniżek.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

Netto daje Ci możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, w jednej z największych firm ubezpieczeniowych, na preferencyjnych warunkach. 

KARTY SPORTOWO-REKREACYJNE

Dbając o zdrowie naszych pracowników, dajemy Ci możliwość dołączenia do programów OK System i Multisport. Dzięki nim Ty i bliska Ci osoba możecie korzystać z wielu obiektów kulturalno- sportowych i cieszyć się wolnym czasem po pracy.

PROGRAMY PRACOWNICZE Z NAGRODAMI

W Netto staramy się w różny sposób odwdzięczyć pracownikom za ich wkład w rozwój naszej sieci. Z tego powodu stworzyliśmy kilka programów, takich jak „Poleć znajomego” czy „Bank Pomysłów Netto”, które umożliwiają Ci zdobycie różnych atrakcyjnych nagród, w tym także nagród pieniężnych.  

INTEGRACJE

Robimy wszystko, aby pracownicy czuli się jak najlepiej i budowali pozytywne relacje między sobą. Zachęcamy ich do wspólnych spotkań m.in. przeznaczając środki na integrację działową. Organizujemy także większe imprezy, w których biorą udział wszystkie działy Netto.

WYPOCZYNEK W KARPACZU

Za symboliczną opłatą możesz wynająć mieszkanie letniskowe w Karpaczu. Na taki urlop możesz wybrać się z bliskimi osobami. 

NAGRODY JUBILEUSZOWE i URODZINOWE

W firmie pamiętamy o ważnych wydarzeniach z życia naszych ludzi! Wiedz, że nigdy nie zapominamy o Twoich urodzinach!  Ponadto każdy z pracowników, który przepracował w Netto 5, 10, 15, 20, a nawet 25 lat (tak, są tacy, którzy pracują z nami od początku!) otrzymują od nas nagrody jubileuszowe!

PREZENTY I ZABAWY DLA TWOICH DZIECI

Jeśli masz dzieci to musisz wiedzieć, że w Netto o nich nie zapomnimy! Co roku organizujemy zabawy mikołajkowe oraz imprezy z okazji Dnia Dziecka. Twoje pociechy otrzymają od nas również paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia

BONY NA ŚWIĘTA

Dwa razy w roku, przed Świętami Wielkanocnymi i przed Świętami Bożego Narodzenia zasilimy przygotowaną specjalnie dla Ciebie kartę Sodexo. Środki na niej zgromadzone możesz przeznaczyć na zakupy we wszystkich sklepach Netto.

DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW

Pracownicy naszej siedziby głównej oraz centrów logistycznych otrzymują od nas dofinansowanie do posiłków serwowanych w mieszczących się na ich terenie kantynach.

DOJAZD DO PRACY

Jeśli nie masz samodzielnej możliwości dojazdu do pracy w naszej siedzibie głównej w Motańcu, dajemy Ci możliwość korzystania z dofinansowywanych busów kursujących ze Szczecina i Stargardu. 

OWOCE PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ!

Do naszego biura codziennie dostarczamy świeże owoce, abyś mógł dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych witamin.