Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Netto Sp. z o.o.

Motaniec 30
73-108 Kobylanka
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 914699999
[email protected]

kariera.netto.pl

NIP: 8521021463

Poznaj nas bliżej!

Netto to duńska sieć handlowa, która łączy w sobie skandynawską prostotę działania i polskie zdroworozsądkowe podejście do pracy. Na polskim rynku wyróżniamy się wyjątkowym podejściem do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W naszej firmie stosujemy się do zasady otwartych drzwi i wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”.

Od niemal 26 lat istniejemy na polskim rynku handlowym. Na siedzibę główną wybraliśmy Motaniec niedaleko Szczecina. To tu znajduje się serce i centrum dowodzenia naszej firmy. Rozwijamy się i planujemy robić to dalej, jeszcze dynamiczniej niż dotychczas. Jeśli chcesz wspólnie z nami rozbudowywać naszą sieć – dołącz do nas!

DZIAŁY NETTO

Netto posiada kilkanaście działów, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania sklepów. Trzonem naszej organizacji jest Dział Operacyjny, do którego należą wszyscy pracownicy sklepów i grupa ludzi wspierających ich w codziennych zadaniach, takich jak kierownicy okręgowi, kierownicy regionalni i specjaliści z zakresu działań operacyjnych. Dział Logistyki, w który wchodzą głównie magazyny i ich backoffice, rozproszony jest obecnie na trzy polskie miejscowości - Motaniec k/Szczecina, Domasław k/Wrocławia oraz Kopytkowo k/Trójmiasta. W naszej siedzibie głównej z kolei funkcjonują na co dzień: 

 • Dział Zakupów, 
 • Dział Personalny, 
 • Dział Łańcucha Dostaw, 
 • Dział Techniczny, 
 • Dział Wyposażenia Sklepów,
 • Dział Zarządzania Przestrzenią, 
 • Dział Rozwoju Sieci, 
 • Dział IT, 
 • Dział Finansowy, 
 • Dział GNFR,
 • Dział Audytu Wewnętrznego,
 • Dział Marketingu i PR.

Każdy z nich ma kluczowe znaczenie dla sprawnej pracy całego przedsiębiorstwa.

ROZWÓJ W NETTO

Netto to miejsce, w którym stawiamy na ciągły rozwój i nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Doceniamy indywidualność, zaangażowanie i pasję. Chętnie wspieramy naszych ludzi w procesie budowania ich marki osobistej. Jesteśmy dumni z tych, którzy z pomocą Netto, stają się lepsi, zarówno jako pracownicy, jak i ludzie.

U nas najważniejsze są umiejętności i kompetencje zdobywane podczas pełnienia codziennych obowiązków. Skupiamy się na odpowiedzialnym rozwoju opartym o zaangażowanie pracownika i wsparcie jego przełożonego. Pozwala to na szybkie osiąganie widocznych rezultatów, zrozumienie znaczenia pełnionej roli i zwiększa możliwości zawodowe. 

Na co dzień pracujemy w zgodzie z metodą 70-20-10. W jej myśl 70% rozwoju pracownika bazuje na zdobywaniu doświadczenia poprzez codzienną pracę, branie odpowiedzialności i podnoszenie swoich kompetencji. 20% to samodzielne poszukiwanie dodatkowych informacji i nauka nowych umiejętności. 10% to klasyczne szkolenia stacjonarne i e-learningowe.

REKRUTACJA W SKLEPACH

Nasze sklepy posiadają bardzo dużą odpowiedzialność, samodzielność, ale i swobodę w działaniu. Kierownicy szkoleni są w zakresie profesjonalnych rekrutacji, które mogą przeprowadzać bez udziału specjalistów Działu HR, co przyspiesza i usprawnia cały proces. 

Aplikując na oferowane stanowiska sprzedawców, kasjerów czy pracowników wykładających towar przechodzisz przez krótszy proces, niż w przypadku rekrutacji na stanowiska administracyjne bądź kierownicze. Po wypełnieniu kwestionariusza w serwisie i złożeniu w nim swojego CV, kierownik wybranego sklepu skontaktuje się z Tobą w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej. Nasze dobre praktyki mówią o tym, że w ciągu kilku dni od odbytej z pozytywnym skutkiem rozmowy powinieneś otrzymać telefon z ofertą pracy. W związku z natłokiem zadań, które posiadają nasze sklepy, pragniemy poinformować, że w czasie procesu rekrutacji, kierownicy mają prawo skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)