Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Netia

Poleczki 13
02-822 Warszawa

NIP: 5260205575

O NAS:

NETIA TO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH OPERATORÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH, CZĘŚĆ GRUPY POLSAT

Netia dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji. Spółka zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład GK Netia wchodzą m.in.: Netia S.A., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Od maja 2018 r. większościowy pakiet akcji Netia S.A. posiada Cyfrowy Polsat.

MISJA I WIZJA:

DOSTARCZAMY ŚWIAT ON-LINE Grupa Netia, po dokonaniu rentownej transformacji jest preferowanym dostawcą usług on-line, dzięki: dostarczaniu Klientom biznesowym zintegrowanych rozwiązań teleinformatycznych na bazie usług transmisji danych oraz centrów danych, oferowaniu Klientom indywidualnym pakietów usług na bazie platform multimedialnych w obszarze własnej sieci, infrastrukturze oraz aktywom sieciowym dedykowanym do segmentów Klientów biznesowych i indywidualnych, zespołowi pracowników z pasją, inspirowanych wartościami Firmy.

WARTOŚCI:

Nasze cztery główne wartości to: orientacja na klienta, doskonalenie, zwinność i odpowiedzialność. Za każdą z nich stoją pewne konkretne postawy.

Orientacja na klienta poza oczywistym związkiem z jakością obsługi klienta zewnętrznego, oznacza również dbanie o interakcje z klientem wewnętrznym, którym często jesteśmy dla siebie nawzajem. To troska o to, abyśmy oferowali naszym Koleżankom i Kolegom z innych zespołów czy działów współpracę na takim poziomie, na jakim sami chcielibyśmy ją otrzymać. To również takie szczegóły, jak oddzwanianie na nieodebrane połączenia czy niepozostawianie maili bez odpowiedzi.

Doskonalenie i zwinność to zachęta do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań w realizacji codziennych zadań. Masz pomysł na udoskonalenie pewnych procesów, w których bierzesz udział? Przedstaw go zespołowi lub przełożonemu! W większości jednostek podchodzimy do takich inicjatyw otwarcie i elastycznie.

Pamiętaj też o tym, aby na bieżąco dawać feedback i rozmawiać o zasadach współpracy ze swoimi współpracownikami. Mimo, że na początku może wydawać się to trudne, to  udzielona z otwartością i życzliwością informacja zwrotna jest najlepszą podstawą do dobrej współpracy.

Odpowiedzialność polega na przyjmowaniu właścicielskiej postawy wobec realizowanych przez siebie zadań. Wszystkie zadania staramy się realizować do końca. A tam, gdzie wymagana jest odwaga i samodzielność nie boimy się nimi wykazywać.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (42)