Dane kontaktowe

Netfox

Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
małopolskie, Polska
Telefon: +48 780 000 668
[email protected]

www.netfox.pl

NIP: 6811896571

POZNAJ NAS

Co robimy? Działamy w branży e-commerce, dostarczając akcesoria z efektem zachwytu prosto do Twojego domu i ogrodu. Słowem: urządzamy na lepsze. Nie jesteśmy świeżakami – 15-letnie doświadczenie uświadomiło nas, czego dokładnie oczekują od nas nasi klienci. Dlatego nasze działania opieramy na zaangażowaniu – nie zatrzymujemy się, bo wiemy, że raz zbudowane zaufanie łatwo stracić. Z tego powodu jesteśmy obecni w największych kanałach sprzedażowych w Internecie. Po to, by nasze produkty trafiły do Twoich rąk jak najszybszą drogą.

Wartości

Firma to ludzie – prawda stara jak świat, ale wyjątkowo bierzemy sobie to zdanie do serca. Nasz zespół działa jak dobrze naoliwiona maszyna, która rozpędzona, sprawia, że oczekiwania naszych klientów spełniane są od A do Z – nieważne, gdzie aktualnie są. Wysyłamy nie tylko do Polski, ale też za granicę – wykorzystujemy nasz potencjał handlowy i logistyczny, bo „sky is the limit”. Chcesz być częścią naszego teamu?

Rekrutacja

Nie musisz być wyjątkowy. Nie wymagamy niemożliwego, wystarczy, że masz dużo pozytywnej energii, którą zechcesz się z nami podzielić. Przyjazne relacje oparte na wzajemnym szacunku to gwarancja sukcesu.

Benefity

To proste: doceniamy i nagradzamy zaangażowanie. Co więcej, zapewniamy przyjazną atmosferę – wiemy, że to fundament partnerskiej relacji. A chcemy się z Tobą zaprzyjaźnić na dłużej. Słowem: wybierz nas, a zyskasz pozytywną energię, ciekawe wyzwania i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.