Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nestle Polska S.A. Oddział Purina Nowa Wieś Wrocławska

Ryszarda Chomicza 11A
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
dolnośląskie, Polska

NIP: 5270203968

Poznaj nas

Nestlé w Polsce

Firma Nestlé rozpoczęła działalność w Polsce w 1993 r. W swojej ofercie posiadała wówczas dwa produkty: kawę NESCAFE oraz napój czekoladowy NESQUIK.  Dzisiaj produkuje i sprzedaje produkty żywnościowe pod tak znanymi markami jak m.in. NESCAFÉ, Nestlé, GERBER czy WINIARY. Jedną z części biznesu jest dział Nestlé Professional, zajmujący się szeroko rozumianym segmentem out-of-home. Koncern posiada również udziały w firmach wytwarzających i dystrybuujących wodę mineralną (m.in. NAŁĘCZOWIANKA, PERRIER, VITTEL) oraz w przedsiębiorstwie Toruń-Pacific CPP, największym w kraju producencie płatków śniadaniowych.

Nestlé w Polsce współtworzy dzisiaj 5042 pracowników. W 9 zakładach zlokalizowanych w różnych regionach Polski wytwarzamy ponad 1500 produktów, które są stałym elementem zbilansowanej diety naszych konsumentów w każdym wieku. 70% naszych surowców i opakowań kupujemy od dostawców z Polski, a 80% naszej sprzedaży stanowi produkcja lokalna. W ciągu ostatnich 20 lat zainwestowaliśmy w Polsce 2,2 mld zł, w tym w ostatnich 6 latach prawie 53 mln zł przeznaczyliśmy na inwestycje w ochronę środowiska.

PURINA

Twój ulubieniec, nasza pasja.

Tuż za granicami Wrocławia, zaledwie 5 km od Bielan Wrocławskich, w Nowej Wsi Wrocławskiej, powstała najnowoczesniejsza w Europie fabryka Nestle Purina. To już trzecia fabryka Nestle produkująca karmę dla zwierzat domowych w Europie Centralnej.

Fabryka PURINA PetCare w Nowej Wsi Wrocławskiej otwarta została w 2015 r., ale inwestycja rozłożona została na 4 etapy. Ostatnia, czwarta część rozbudowy właśnie została zakończona, co oznacza, że wszystkie linie są gotowe do produkcji. Powierzchnia produkcyjna wynosi obecnie 135 tys. mkw.

Do tej pory w rozbudowę podwrocławskiego zakładu Nestlé Polska zainwestowała 1 mld zł. Inwestycja nie jest zakończona, bo w kolejnych latach firma planuje powiększyć jeszcze zakład. W ofercie PURINA znajduje się karma dla psów i kotów tak znanych marek jak: FRISKIES, GOURMET, PRO PLAN, DOG CHOW, CAT CHOW. Natomiast w Nowej Wsi Wrocławskiej produkowana jest obecnie mokra karma dla kotów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)