Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nestlé Polska S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestle.pl/jobs

NIP: 5270203968

Staże i praktyki

STAŻE

W ciągu całego roku oferujemy płatne staże w różnych działach i lokalizacjach. Trwają one od kilku miesięcy nawet do roku. Dają możliwość zdobywania praktycznej wiedzy, poznania naszej kultury organizacyjnej oraz przedłużenia współpracy – dla wielu osób to początek budowania swojej kariery w Nestlé. Sprawdzaj na bieżąco nasze oferty i aplikuj!

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Dołączając do naszego Programu Praktyk Letnich, będziesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznej wiedzy pod okiem specjalistów z Nestlé. Od pierwszej chwil masz szansę razem z nami aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu lepszego jutra. Dzięki trzymiesięcznym praktykom poznasz specyfikę pracy w naszej firmie, a także będziesz mieć szansę rozwijać umiejętności potrzebne na rynku pracy

Za nami już 21 edycji Programu Praktyk Letnich, w którym uczestniczyło łącznie 1062 praktykantów. Wielu z praktykantów zostało z nami na dłużej i zajmują dziś specjalistyczne oraz managerskie stanowiska w naszej firmie. Przez 10 edycji programu zostało z nami 45% uczestników, a w roku 2020 aż 72%! Cieszymy się, że spełniamy oczekiwania zdolnych ludzi poszukujących swojej drogi na rynku pracy.

Jak wspieramy młodych? Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom poprzez dwa obszary rozwoju: Business Internship Program w biurze w Warszawie oraz Technology Engineering Development Program, który daje praktykantom możliwość pracy w zakładach produkcyjnych w: Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie, Rzeszowie oraz Nowej Wsi Wrocławskiej. Nasz Program opieramy przede wszystkim o możliwość działania w praktyce, którą uczestnicy uważają za najbardziej wartościową formę nauki i zdobywania doświadczenia. Umożliwiamy poznawanie różnych zakresów pracy w międzynarodowej korporacji, przeprowadzamy praktykantów przez wiele szkoleń, między innymi o planowaniu swojej kariery zawodowej.

Business Internship Program

Kogo szukamy?

Studentów III-V roku lub absolwentów do roku po ukończeniu studiów o profilu ekonomicznym.

Gdzie?

Praktyki odbywają się w biurze głównym w Warszawie w działach takich jak: Marketing, Sprzedaż, Trade Marketing, Finanse i Kontroling, HR, IT, Komunikacji i Usług Marketingowych lub innych, w zależności  od potrzeby biznesowej.

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września z możliwością przedłużenia współpracy.

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé zakładka Kariera lub na naszym profilu na pracuj.pl i aplikuj. Możesz składać CV na więcej jak jedno ogłoszenie – na kolejnych etapach dowiesz się więcej i zdecydujesz, który dział i zakres obowiązków są dla Ciebie najciekawsze. W następnych krokach możesz być poproszony np. o wykonaniu testu analitycznego lub przygotowanie prezentacji na podany temat. Na rozmowie poza rekruterem poznasz managera – Twojego przyszłego przełożonego.

Technology Engineering Development Program

Kogo szukamy?

Studentów IV-V roku lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym.

Gdzie?

Praktyki odbywają w naszych fabrykach w Rzeszowie, Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie oraz Nowej Wsi Wrocławskiej. Co roku oferujemy praktyki w takich działach jak Technologia i Produkcja, Zapewnienie Jakości, Inżynieria Przemysłowa, Wdrożenie i Rozwój Nowych Produktów oraz Dział Techniczny.

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września z możliwością przedłużenia współpracy.

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé zakładka Kariera lub na naszym profilu na pracuj.pl i aplikuj. Kolejne kroki to rozmowa z przedstawicielem działu HR i rozmowa z menedżerem – Twoim przyszłym przełożonym w wybranym zakładzie produkcyjnym.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (28)