Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nestlé Polska S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestle.pl/jobs

NIP: 5270203968

Benefity

W Nestlé o naszych pracowników dbamy nie tylko finansowo. Spójrz co jeszcze możemy Ci zaoferować.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Oferujemy prywatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym LUX MED działającym w całej Polsce. Dajemy możliwość wykupienia pakietów dla członków rodziny i partnera/partnerki na preferencyjnych warunkach.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE I NNW

Zapewniamy ubezpieczenie na życie dla naszych pracowników. Opcjonalnie można  skorzystać z ubezpieczenia grupowego NNW na atrakcyjnych warunkach.

PRACOWNICZY PROGRAM EMERYTALNY

Proponujemy przystąpienie do Pracowniczego Programu Emerytalnego, w ramach którego Nestlé co miesiąc finansuje równowartość 4% naszego wynagrodzenia na dedykowane konto. Eksperci dbają, aby nasze środki były właściwie inwestowane. 

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Ofertujemy system kafeteryjny, w ramach którego pracownicy korzystają  m.in. dofinansowania do wypoczynku i sportu. Wspieramy finansowo naszych pracowników w trudnych sytuacjach życiowych.

KARTA MULTISPORT

Dajemy możliwość skorzystania z karty Multisport w atrakcyjnej cenie oraz wykupienia karty dla osoby towarzyszącej oraz dzieci.

TROSKA O JAKOŚĆ ŻYCIA PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN

Rodzice otrzymują prezent powitalny z okazji urodzenia się dziecka, ojcowie mogą liczyć na dodatkowy dzień wolny z tego tytułu.

Oferujemy dodatkowy 4-tygodniowy pełnopłatny urlop ojcowski dla każdego Drugiego Opiekuna, który łącznie z 2-tygodniowym „kodeksowy” urlopem ojcowskim będzie umożliwiał wczesne utworzenie więzi między rodzicami i dziećmi.

Rodzice dzieci do lat 14 korzystają z dodatkowego dnia opieki w każdym roku. Na Mikołajki przygotowujemy upominki dla pracowników i ich pociech.

ELASTYCZNE GODZINY I TYDZIEŃ PRACY

Pracownicy biura HO mają możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy rozpoczynając dzień pracy między godziną 7:30 a 9:30. Oferujemy "krótkie piątki" co oznacza, że od poniedziałku do czwartku pracujemy pół godziny dłużej, aby w piątek po 6 godzinach pracy rozpocząć weekend.

PRACA Z DOMU

Dajemy naszych pracownikom HO możliwość pracy z domu. W związku z sytuacją pandemiczną praca zdalna jest dostępna w pełnym wymiarze, do 5 dni w tygodniu. 

KANTYNA I SKLEPIK

Posiłki w naszej kantynie w biurze głównym są smaczne, menu zmienia się codziennie i jest dostosowane jest do różnych potrzeb żywieniowych. Oferujemy 50 % zniżkę dla naszych pracowników na wszystkie zakupione dania. Zapraszamy do naszego sklepiku firmowego. Znajdziesz tutaj ulubione oraz limitowane produkty Nestlé w atrakcyjnych cenach. 

DOJAZD DO PRACY ROWEREM I SAMOCHODEM

Promujemy aktywność fizyczną, w związku z tym w HO udostępniamy parking dla rowerów oraz łazienki z prysznicem, aby móc się odświeżyć przed rozpoczęciem pracy. Dla osób dojeżdżających do biura samochodem prywatnym oferujemy dostęp do aplikacji ułatwiającej znalezienie i rezerwację wolnych miejsc na parkingu firmowym.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji są wpisane w wartości Nestlé. Oferujemy rozbudowany program szkoleń, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wspieramy plany rozwoju kariery w organizacji. Umożliwiamy zmiany stanowisk, obszarów, wyjazdy na misje biznesowe na inne rynki.