Dane kontaktowe

Nestlé Polska S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestle.pl/pl/jobs/praca-w-nestle

NIP: 5270203968

POZNAJ NAS

Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee! Przykładamy dużą wagę do jakości wytwarzanych produktów. Jednocześnie przekazujemy naszym pracownikom i konsumentom szeroką wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Innowacyjne pomysły pracowników Nestlé wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.

Nestlé Polska zapewni Ci możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia- nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla studentów jak i profesjonalistów! Nie zwlekaj – weź udział w tworzeniu produktów, z których można być dumnym, w projektach, o których się mówi. Korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!

Jesteśmy znanym i cenionym  pracodawcą w branży FMCG. Praca w Nestlé to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym  otoczeniu biznesowym. Przyjazna atmosfera i praca zespołowa, która umożliwia wymianę doświadczeń składa się na sukcesy naszych pracowników.

Strategia kreowania wspólnej wartości (Creating Shared Value) to jeden z ważnych elementów naszej działalności. Dlatego w latach 2014-2016 ogłosiliśmy Europejską Inicjatywę Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych, która była odpowiedzią na wysoki poziom bezrobocia wśród młodych ludzi. Dzięki temu przedsięwzięciu w Europie 115 000 osób poniżej 30. roku życia dostało szansę zatrudnienia lub odbycia praktyki bądź stażu, a w samej Polsce ilość takich ofert wyniosła niemalże 2000 (6300 z Partnerami ) . W ramach Inicjatywy zorganizowaliśmy również szereg warsztatów i konferencji pomagających w odnalezieniu się na rynku pracy, konsultacji CV, dni otwartych i wiele innych aktywności skierowanych do młodych ludzi. Inicjatywa Nestlé została przedłużona na lata 2017-2020, w których nasze działania również będą skoncentrowane na pomocy młodym ludziom w budowaniu ich drogi zawodowej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)