Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nestlé Polska S.A.

Domaniewska 32
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestle.pl/jobs

NIP: 5270203968

W Nestlé razem zmieniamy jutro.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Naszym celem jest wyzwalanie mocy jedzenia, by podnosić jakość życia każdego z nas oraz przyszłych pokoleń. Mamy wpływ na kształtowanie nawyków żywieniowych milionów ludzi. Chcemy inspirować ich do prowadzenia zdrowszego trybu życia.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami zakorzenionymi w szacunku. Tworzymy wspólną wartość, skupiając się na trzech kluczowych obszarach, na które mamy wpływ. Chcemy pomóc w kształtowaniu lepszego i zdrowszego świata dla każdego z nas i naszych rodzin, dla naszych społeczności i dla naszej planety. Wierzymy, że razem możemy zmieniać jutro.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

U nas każdy głos ma znaczenie. Działanie zgodnie z wartościami zakorzenionymi w szacunku stanowi fundament kultury Nestlé. Pracujemy z pasją, tworzymy z perspektywą długoterminową. Zależy nam na tym, żeby każdego dnia działać odpowiedzialnie jako jeden dumny zespół. Stawiamy na relacje. Stając się częścią naszego zespołu, każdego dnia możesz liczyć na przyjazną atmosferę i wsparcie współpracowników.

Co się dla nas liczy? Rozwój i możliwości. Dbamy o to, aby każdy nasz pracownik mógł realizować swoje aspiracje zawodowe. Wspieramy i promujemy przejścia pracowników pomiędzy różnymi stanowiskami i obszarami biznesowymi. Dzięki ambitnym projektom wspieramy ścieżkę rozwoju kariery każdego. Wiemy, że wspólne działania dają nam możliwość zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Dajemy możliwość rozwoju w oparciu o zaufanie, stabilność zatrudnienia i bezpieczeństwo. Dzięki temu tworzymy wyjątkowe środowisko pracy.

We are Nestlé, the Good food, Good life company.

Nasze fabryki

W każdej lokalizacji codziennie setki pracowników realizują pomysły, które pomagają tworzyć lepsze jutro.
W Nestlé każdy głos ma znaczenie - niezależnie od tego, gdzie czujesz się lepiej – na produkcji czy w biurze - w każdym obszarze znajdziesz miejsce dla siebie.

Nasza centrala dopełnia pracę fabryk, gdyż wspólnie pracujemy na nasz sukces. To właśnie w warszawskim biurze zajmujemy się między innymi sprzedażą i marketingiem. 

Umożliwiamy budowanie ścieżki zawodowej w 7 fabrykach na terenie całego kraju. W Kaliszu produkujemy mnóstwo wyrobów, a na ich czele stoi kultowy majonez Winiary. To miejsce z ogromną tradycją, którą dumnie pielęgnujemy każdego dnia. Fabryka w Kargowej to królestwo Princessy i Liona, które tak bardzo kochamy. To najsłodsza z naszych lokalizacji! W Nałęczowie nasze życie dosłownie płynie. Wodę Nałęczowiankę poznał już zapewne każdy polski dom, a my cieszymy się, że mamy w tym swój udział. Rzeszowska fabryka to prawdziwe królestwo troski o małe brzuszki, które poznają smak produktów takich jak Gerber czy Bobo Frut. W Nowej Wsi Wrocławskiej nieustannie się rozrastamy. To największa z naszych fabryk z wysoko zaawansowaną technologią. Tu produkujemy karmy dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Wykonując różne zadania pracujemy wspólnie, jako jeden zespół. Dzięki temu oferujemy najlepsze produkty trafiające do milionów konsumentów w całej Polsce.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do zakładki ,,Nasze fabryki".

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)