Dane kontaktowe

Nest Bank S.A.

Wołoska 24
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestbank.pl

NIP: 5261021021

STAŻE I PRAKTYKI

Jesteś studentem lub absolwentem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Zastanawiasz się, jaką ścieżkę kariery wybrać i w którą stronę wyfrunąć z uczelnianego gniazda?

Zgłoś się na praktyki do Nest Banku - zapewnimy Ci solidny start w przyszłość.

U nas nauczysz się wszystkiego od podstaw pod opieką doświadczonych specjalistów i sprawdzisz swoje predyspozycje do pracy w wybranej przez siebie dziedzinie.

DLA KOGO NEST BANK?

Nest Bank to miejsce dla ludzi pracowitych, ambitnych i przedsiębiorczych. Do naszego zespołu poszukujemy osób, które nie boją się stawianych przed nimi wyzwań. Nasi stażyści i praktykanci to osoby, które realizują samodzielnie własne projekty, uczestniczą w strategicznych spotkaniach, pomagają nam w wyborze dostawców oraz bieżącej pracy Departamentów.

Parzenie kawy to u nas praca wyłącznie dla ekspresu.

JAK ZOSTAĆ CZĘŚCIĄ NASZEJ SPOŁECZNOŚCI?

Program praktyk studenckich to nie tylko kilkumiesięczny projekt w trakcie którego, studenci mają okazję poznać specyfikę pracy naszej organizacji. Jest to również doskonałe narzędzie służące nam do odkrywania talentów. Liczymy, że nasi Stażyści i Praktykanci staną się w przyszłości naszymi Pracownikami dlatego proces rekrutacyjny na praktyki nie różni się od procesu rekrutacyjnych do pracy w Nest Banku. Proces ten szczegółowo opisaliśmy w zakładce ‘Jak wygląda rekrutacja’