Dane kontaktowe

Nest Bank S.A.

Wołoska 24
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestbank.pl

NIP: 5261021021

ETAP 1

Spośród nadesłanych aplikacji najlepsi rekruterzy w Polsce wybierają te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.

ETAP 2

Jeśli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, na pewno do Ciebie zadzwonimy. Chętnie dowiemy się więcej o Twoim doświadczeniu i o tym, co najbardziej Cię motywuje. Zanim zadzwoni do Ciebie pracownik Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, uprzedzimy Cię o planowanej rozmowie. Będziesz mógł się do niej dobrze przygotować.

W przypadku niektórych projektów rekrutacyjnych pomijamy ten etap i przechodzimy od razu do III części rekrutacji.

ETAP 3

Najważniejszym elementem procesu rekrutacyjnego jest spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym. Jest to moment, w którym poznajemy wzajemne oczekiwania. Zdarza się, ze etap ten jest  poprzedzany spotkaniem z rekruterem.

ETAP 4

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na współpracę, czy nie, na pewno skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Maksymalnie w ciągu 2 tygodni przekażemy Ci informację zwrotną. Zazwyczaj robimy to już po upływie 3 dni od spotkania.

ETAP 5

Będzie nam bardzo miło, jeśli z sukcesem zakończysz wszystkie etapy rekrutacji. Poinformujemy Cię o tym telefonicznie i przedstawimy oferowane warunki zatrudnienia. Jednocześnie dołączysz wówczas do naszego programu onboardingu, dzięki któremu poznasz organizację, której częścią właśnie zostajesz.