Dane kontaktowe

Nest Bank S.A.

Wołoska 24
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestbank.pl

NIP: 5261021021

Benefity

System premiowy

Wszyscy pracownicy Banku objęci są systemem premiowym. Wysokość premii pracowników oddziałów uzależniona jest od ich wyników sprzedażowych, wysokość premii w centrali wynika bezpośrednio z poziomu realizacji jasno określonych celów rocznych.

Nest pakiet

Bank zapewnia pracownikom bezpłatną prywatną opiekę medyczną. Dbamy nie tylko o pracowników ale również o ich rodziny, dlatego nasi pracownicy mogą na preferencyjnych warunkach skorzystać z oferty opieki medycznej dla rodziny. Każdy może przystąpić do ubezpieczenia na życie, którego koszt w całości pokrywa pracodawca. Aktywnym pracownikom oferujemy kartę sportową.

Kafateria benefitów

Zależy nam aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających.
W ramach kafeterii dajemy możliwość korzystania ze zniżek oraz przeznaczania otrzymywanych co miesiąc punktów na setki produktów i usług m.in.: bilety do kina, masaże, wycieczki, bilety lotnicze, kursy i szkolenia, parki rozrywki i wiele innych.

Rozwój

Chcemy by nasi pracownicy rozwijali skrzydła! Umożliwiamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a także dofinansowanie nauki czy zakup pomocy naukowych. Chcący dzielić się swoją wiedzą mogą się sprawdzić w roli Nest Trenera. Świadomie inwestujemy także w rozwój naszych menedżerów.

Samodzielność

Dajemy naszym pracownikom pole i przestrzeń do działania. Nie narzucamy stylu pracy, pracownicy sami decydują, jak będą budować relacje z Klientami. Naszym zadaniem jest ich w tym wspierać!

Nest rodzina

Wiemy jak ważni w życiu naszych pracowników są ich bliscy. Wspieramy możliwość pogodzenia życia zawodowego z życiem prywatnym. Bierzemy udział w akcji 2 godziny dla rodziny. Organizujemy dzień dziecka w naszych Centralach. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników związane
z życiem rodzinnym.

FitNest

Dbamy o zdrowie i samopoczucie. Celem projektu FitNest jest przede wszystkim generowanie pozytywnych emocji. Masaże w biurze, wykłady z dietetykiem, badania profilaktyczne - to tylko kilka z wielu działań realizowanych dla naszych pracowników. Podejmij wyzwanie FitNest!

Dogodna lokalizacja

Nasze biura i placówki zlokalizowane są w centrach miast oraz przy ich głównych ulicach. Zależy nam aby nasi pracownicy nie tracili czasu na dojazdy, dlatego staramy się, aby miejsce ich pracy było dobrze skomunikowane.

Kultura organizacyjna

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na 5 wartościach, które są obecne w naszej firmowej codzienności. Dbamy o przyjazną atmosferę, przełamujemy bariery wynikające z hierarchii, wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu.

Dress code

W naszej Centrali ubieramy się wygodnie i swobodnie. Pracownicy zdecydowali, że najlepiej czują się w stylu smart casual oraz casual. Dobrze czujesz się w stroju biznesowym na co dzień – super! Wolisz jeansy i t-shirt – też super! Najważniejsze, żebyś czuł się w pracy dobrze.