Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nest Bank S.A.

Wołoska 24
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.nestbank.pl

NIP: 5261021021

Poznaj nas

Koncentrujemy się na obsłudze mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych dostarczając im nowoczesne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Naszej działalności biznesowej przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Od początku w Nest Banku stawiamy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania - jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. Nasi klienci mogą korzystać z BLIK oraz z najpopularniejszych płatności mobilnych - Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Jest wiele powodów, dla których warto z nami pracować. Przede wszystkim są to ludzie, którzy tworzą przyjacielską atmosferę. Jesteśmy niewielkim bankiem, w którym niemal wszyscy się znają. Z szefem jesteśmy na „ty” – podobnie jak z członkami naszego zarządu. Wzajemny szacunek to podstawa naszych relacji. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania bez względu na stanowisko czy staż pracy. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Doceniamy inicjatywę i zaangażowanie. Możemy na sobie polegać.

Atmosfera pracy to dla Ciebie podstawa? Aż 96% naszych pracowników mówi, że lubi osoby ze swojego zespołu 😊Skąd to wiemy? Z regularnych badań ankietowych przeprowadzanych wśród naszych pracowników.  

Poza ciekawą pracą i świetną atmosferą mamy Ci do zaoferowania także wiele fajnych i niestandardowych projektów. Przeczytaj co jeszcze czeka na Ciebie, jeśli do nas dołączysz 😊

W TROSCE O CIEBIE I TWOICH NAJBLIŻSZYCH

FITNEST

W Nest Banku staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego w pracy dbamy o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki działaniom o charakterze wellness uczymy się, wdrażamy i utrwalamy zdrowe nawyki w takich obszarach jak: sport, odżywianie, regeneracja i profilaktyka. Na skutek COVID-19 w większości pracujemy zdalnie. Dlatego też obecnie program Fitnest realizujemy również online. Artykuły edukacyjne dot. zdrowego stylu życia, webinary z fizjoterapeutami, farmaceutami oraz lekarzami, konsultacje z psychologiem, filmy instruktażowe z udziałem pracowników promujące aktywność fizyczną, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. To tylko kilka przykładów działań zrealizowanych w ostatnim czasie w ramach projektu Fitnest. Działania podejmowane w ramach projektu rozszerzane są o pomysły i potrzeby zgłaszane na bieżąco przez pracowników.


NEST RODZINA

Rodzina to wartość, którą #WARTO pielęgnować.

Dla zaakcentowania znaczenia rodziny w życiu każdego z nas, co roku  15 maja w Międzynarodowym Dniu Rodzin wszyscy pracownicy banku biorą udział w akcji „Dwie godziny dla rodziny” kończąc pracę dwie godziny wcześniej, aby w tym dniu móc spędzić więcej czasu ze swoimi najbliższymi.

Wyjątkowym dniem w Nest Banku jest również Dzień Dziecka. Zazwyczaj wiązał się on z huczną imprezą dla dzieci naszych pracowników. W ubiegłym roku z powodu epidemii COVID-19 niestety nie mogliśmy zaprosić dzieci do pracy. W zamian za to zorganizowaliśmy dla nich konkurs plastyczny  pt. „Moja rodzina”. Najmłodszy uczestnik miał 4 lata, najstarszy 14.  Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki, a 9 zwycięzców i 4 wyróżnionych otrzymało m. in. deskorolki, zestawy plastyczne czy elektroniczne tarcze do gry w darta. Konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem dzieci, że szybko zdecydowaliśmy się na realizację kolejnych 😊

Celebrujemy nie tylko Dzień Dziecka, ale również przyjście na świat dzieci naszych pracowników, wysyłając im pakiet powitalny. Rocznie wysyłamy średnio ok. 60 wyprawek do świeżo upieczonych rodziców. Cieszy nas, że nasza nestowa rodzina ciągle się powiększa :)

WARTO działać w zgodzie z wartościami

Lubimy być doceniani, a jeszcze bardziej doceniać innych. Za pracę, wsparcie, dobrą radę. Za to, że możemy na sobie polegać, ufać sobie, wspólnie pokonywać problemy i celebrować sukcesy. Dlatego ważnym elementem naszej kultury organizacyjnej jest konkurs „Warto działać w zgodzie z wartościami”. Raz na kwartał każdy z nas ma możliwość nominowania dowolnego współpracownika do nagrody za postępowanie w zgodzie z wartościami banku. Nominujący musi uzasadnić swój wybór, argumentując dlaczego to właśnie wybrana przez niego osoba zasługuje na wyróżnienie. Sylwetki wszystkich nominowanych publikujemy na intranecie. Dwóch zwycięzców konkursu otrzymuje po 2000 pkt do wydania w kafeterii benefitów. Nominacja to duże wyróżnienie. Jest to idealna okazja do okazania sobie uznania i wdzięczności.  

Nest Uniwersytet

To wewnętrzny program dzielenia się wiedzą. Każdy z nas może wejść w rolę trenera i przeprowadzić szkolenie lub warsztat dla współpracowników z dowolnego tematu, w którym czuje się ekspertem. Szkolenie może dotyczyć kwestii zawodowych lub być związane z osobistymi zainteresowaniami np. sportem, gotowaniem, podróżowaniem itd. Tu ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Trenerzy Nest Uniwersytetu zyskują możliwość realizowania się w nowej roli i zmierzenia się z nieszablonowym wyzwaniem. Dzięki uczestnictwu w programie ćwiczymy autoprezentację, umiejętności związane z budowaniem relacji oraz przezwyciężamy stres związany z wystąpieniami publicznymi. Poprowadzenie szkolenia to również doskonała możliwość budowania swojej marki osobistej jako eksperta w danej dziedzinie.

Uczestnicy szkolenia natomiast zyskują możliwość rozwoju swoich kompetencji lub zainteresowań korzystając z wiedzy i doświadczenia znanych sobie, zaufanych ekspertów.

Najlepszą reklamą szkoleń Nest Uniwersytetu są opinie pracowników, poniżej tylko niektóre z nich:

 „Bardzo praktyczne ujęcie tematu, przyda się w codziennej pracy. Pomogło mi ułożyć posiadaną wiedzę, przypominało kilka zapominanych funkcji i nauczyło nowych. Brawo dla Trenera”

„Szkolenie w punkt, rozwijające i uczące nowych praktycznych rozwiązań”.

„Oby więcej takich osób, które chcą się dzielić z nami wiedzą. Super szkolenie”.

 „Ciekawy temat. Fajnie, że miałam możliwość pracy z osobami na różnych stanowiskach”.

„Plusy to możliwość dyskusji, wymiana doświadczeń i poglądów. Szkolenie poprowadzone w atrakcyjnej formie”.

Mamy nadzieję, że nie musimy nikogo dalej przekonywać, że WARTO 😉

Masz ochotę na więcej? Przejdź do zakładki „Benefity” 😊

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (48)