Dane kontaktowe

Nesperta Sp. z o.o.

ul. Obornicka 7
62-002 Jelonek
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 306 77 72

www.nesperta.eu

NIP: 7792413878

Obszary działalności

Lider branży z produktami najwyższej jakości

Sukces zawdzięczamy lakierom hybrydowym marki Semilac. Wyjątkowa trwałość, intensywność kolorów i odważne decyzje biznesowe sprawiły, że Semilac szybko stał się liderem wśród lakierów hybrydowych w Polsce. Naszym długofalowym celem jest osiągnięcie pozycji lidera rynku kosmetycznego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Sukcesywnie poszerzamy portfolio produktów i nieustająco edukujemy oraz inspirujemy kobiety w ponad 30 krajach świata.

Kim jesteśmy?

Ludzie z pasją

Nesperta jednoczy ludzi, którzy mają w sobie to coś.

Umiejętność łączenia profesjonalizmu i swobody działania to coś, co szczególnie cenimy. W hierarchii wartości wyobraźnia jest dla nas tak samo ważna, jak twarde kompetencje. Dlatego poszukujemy barwnych ludzi z otwartymi głowami, którzy traktują innych szacunkiem, a ich działanie jest świeże i nowatorskie.  Mamy wspólny cel: chcemy stać się modelowym przedsiębiorstwem w branży z markami wyznaczającymi światowe trendy. 

 

Odważni w decyzjach

Kreujemy trendy i wyznaczamy standardy działań w branży

Nieszablonowe działania i odważne decyzje sprawiły, że z niewielkiego przedsiębiorstwa przekształciliśmy się w firmę, zatrudniającą kilkaset osób, która posiada własny, nowoczesny park maszynowy. Wyznaczamy trendy w branży i skutecznie podbijamy zagraniczne rynki. Nie brakuje nam biznesowej intuicji, ale i pomysłów, które zmieniają nasze otoczenie na lepsze.

 

Odpowiedzialni w działaniu

Traktujemy wszystkich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i wszelkie działania biznesowe podejmowane przez naszych pracowników. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełniać rygorystyczne wymagania produkcyjne, i aby nasze produkty kosmetyczne spełniały normy dermatologiczne. Dowodem na najwyższą jakość produktów i odpowiedzialność działania są m.in. certyfikaty jakości ISO, GMP oraz Dermatest. Dajemy się również poznać jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie.

 

Podstawą funkcjonowania Nesperty są ludzie. Według naszych pracowników:

  • Budujemy przyjazną atmosferę opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Chętnie sobie pomagamy, wspieramy się i po prostu – bardzo się lubimy.
  • Cenimy wzajemnie swoje kompetencje. Dlatego uczymy się od siebie w różnych obszarach, poszerzając swoje horyzonty. Inspirujemy się oraz motywujemy do działania.
  • Dynamicznie reagujemy na zachodzące zmiany i nie boimy się przy tym podejmować trudnych tematów.
  • Realizujemy swoje zadania z pełnym zaangażowaniem, ponieważ jesteśmy ambitni i kochamy to, co robimy.
  • Z pasją przyczyniamy się do rozwoju marki, także na arenie międzynarodowej. Osiągamy sukcesy i spełniamy się zawodowo!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)