Dane kontaktowe

Nesperta Sp. z o.o.

Rejtana 12 A
62-030 Luboń
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 306 77 72

www.nesperta.eu

NIP: 7792413878

Obszary działalności

Lider branży z produktami najwyższej jakości

Sukces zawdzięczamy lakierom hybrydowym marki Semilac. Wyjątkowa trwałość, intensywność kolorów i odważne decyzje biznesowe sprawiły, że Semilac szybko stał się numerem 1 wśród lakierów hybrydowych w Polsce. Naszym długofalowym celem jest osiągnięcie pozycji lidera rynku kosmetycznego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Sukcesywnie poszerzamy portfolio produktów i nieustająco edukujemy oraz inspirujemy kobiety w ponad 30 krajach świata.

Kim jesteśmy?

Ludzie z pasją

Nesperta jednoczy ludzi, którzy mają w sobie to coś.

Umiejętność łączenia profesjonalizmu i swobody działania to coś, co szczególnie cenimy. W hierarchii wartości wyobraźnia jest dla nas tak samo ważna, jak twarde kompetencje. Dlatego poszukujemy barwnych ludzi z otwartymi głowami, którzy traktują innych szacunkiem, a ich działanie jest świeże i nowatorskie.  Mamy wspólny cel: chcemy stać się modelowym przedsiębiorstwem w branży z markami wyznaczającymi światowe trendy. 

 

Odważni w decyzjach

 Kreujemy trendy i wyznaczamy standardy działań w branży

Nieszablonowe działania i odważne decyzje sprawiły, że z niewielkiego przedsiębiorstwa przekształciliśmy się w firmę, zatrudniającą kilkaset osób, która posiada własny, nowoczesny park maszynowy. Wyznaczamy trendy w branży i skutecznie podbijamy zagraniczne rynki. Nie brakuje nam biznesowej intuicji, ale i pomysłów, które zmieniają nasze otoczenie na lepsze.

 

Odpowiedzialni w działaniu

Traktujemy wszystkich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i wszelkie działania biznesowe podejmowane przez naszych pracowników. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełniać rygorystyczne wymagania produkcyjne, i aby nasze produkty kosmetyczne spełniały normy dermatologiczne. Dowodem na najwyższą jakość produktów i odpowiedzialność działania są m.in. certyfikaty jakości ISO, GMP oraz Dermatest. Dajemy się również poznać jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie. Jako firma wspieramy kobiety i przeciwdziałamy stereotypom obecnym na rynku pracy związanym z płcią. Zmianę zaczęliśmy od siebie - 52% kadry kierowniczej w Nespercie stanowią kobiety!

Benefity

Czyli na co możesz dodatkowo liczyć, pracując w naszej firmie:

  • nowoczesne miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ochrona zdrowia z Medicover,
  • karta Multisport dla ciebie i twoich bliskich,
  • codzienne świeże i zdrowe owoce,
  • wyśmienite kanapki na otwarcie i zakończenie tygodnia,
  • dostęp do systemu kafeteryjnego, miesięcznie doładowywanego punktami.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)