Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

NEONET S.A.

Nyska 48A
50-505 Wrocław
dolnośląskie, Polska

O NEONET

Od niemal 20 lat rozwijamy naszą ofertę produktową, tak aby stale dostarczać Klientom najciekawsze rozwiązania w obszarze branż RTV, AGD, IT i GSM. Zatrudniamy ponad 3000 osób i tworzymy zespół, który łączy kultura organizacyjna oparta na otwartości i szacunku. Sieć Sklepów NEONET składa się już z prawie 300 punktów zlokalizowanych w całym kraju. Jesteśmy obecni także w Internecie na stronach neonet.pl oraz neo24.pl. Punktem wyjścia dla naszych działań zawsze są potrzeby Klientów. Zaspokajamy je, oferując jakościowe produkty i usługi oraz fachowe doradztwo na każdym etapie kontaktu Klienta z firmą. Współpracujemy z największymi producentami w Polsce i na świecie. Ciągle poszukujemy nowości produktowych, które będą o krok przed marzeniami naszych Klientów.

DLACZEGO MY?

Stawiamy na otwartą komunikację. Nasza współpraca będzie oparta na jasnych zasadach – dokładnie wiesz czego się spodziewać. Współdecydujesz.

Budujemy silne i zgrane zespoły, wierzymy, że tylko w ten sposób możemy odnosić sukcesy.

Regularnie przeprowadzamy rekrutacje wewnętrzne i tym samym dajemy Pracownikom realne możliwości awansu – zauważamy kompetencje!

Proponujemy szereg benefitów takich jak dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport czy dostęp do biblioteki firmowej.

Rozwijamy naszych Pracowników, zapewniając im udział w szkoleniach oraz wydarzeniach branżowych.

Swoje cele biznesowe traktujemy bardzo poważnie, ale realizujemy je świetnie się przy tym bawiąc dzięki atrakcyjnym konkursom i ciekawym grom.

Lubimy pomagać – wspólnie reagujemy na bieżące potrzeby w naszym otoczeniu oraz cyklicznie angażujemy się w działania charytatywne, takie jak Szlachetna Paczka, WOŚP czy wpieranie schronisk dla zwierząt.

Współpracujemy z osobami, dla których satysfakcja z wykonywanej pracy jest ważnym źródłem motywacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że równie ważnym elementem jest wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i osiąganych wyników. Oprócz stałej podstawy w NEONET możesz liczyć na premie związane z realizacją celów sprzedażowych, z odpowiednim standardem obsługi Klienta oraz na premie zadaniowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (134)