Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

neoBANK

Grochowe Łąki 4
61-752 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 851 25 04

www.neobank.pl

Proces rekrutacyjny

ETAP 1

Przesłanie aplikacji

Poszukiwania Kandydatów do pracy w Naszym Banku rozpoczynamy od umieszczenia ogłoszeń rekrutacyjnych na:                                                                                        

  • tematycznych portalach internetowych                                  
  • Stronie internetowej Banku w zakładce: KARIERA (www.neobank.pl)    
  • Uczelniach, serwisach Biur Karier

ETAP 2

Analiza i selekcja nadesłanych aplikacji

Otrzymane aplikacje są analizowane przez pracownika Departamentu Personalnego pod kątem zgodności profilu kandydata z wcześniej opracowanym „profilem idealnego Kandydata” na stanowisko, na które poszukujemy pracownika.

Wszystkie aplikacje gromadzimy w naszej elektronicznej bazie. Zapewniamy, że Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i przechowywane zgodnie z prawem o ochronie danych osobowych.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

W celu uzupełnienia informacji zawartych w nadesłanych dokumentach lub weryfikacji przekazanych danych możemy się z Tobą kontaktować telefonicznie.

W przypadku niektórych procesów rekrutacyjnych przeprowadzamy pogłębiony wywiad telefoniczny, który pomoże nam lepiej Cię poznać. Możemy zapytać Cię o Twoją wiedzę merytoryczną z zakresu wymaganego na danym stanowisku pracy.

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

Rozmowę kwalifikacyjną prowadzą rekruter z Departamentu Personalnego oraz menadżer komórki organizacyjnej, dla której prowadzony jest proces rekrutacyjny. Poprosimy Cię o poszerzenie informacji zawartych w CV dotyczących Twojego doświadczenia i umiejętności. Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące szczegółowego zakresu obowiązków, kwestii organizacji pracy itp.

W zależności od rodzaju stanowiska, na które aplikujesz możesz zostać poproszony np. o wypełnienie testów wiedzy merytorycznej lub rozwiązanie zadań (case study). W przypadku niektórych stanowisk organizujemy spotkania dwuetapowe.

ETAP 5

Złożenie oferty pracy

Jeśli spośród wszystkich kandydatów wybierzemy właśnie Ciebie, skontaktujemy się z Tobą i złożymy Ci ofertę pracy. Uzgodnimy warunki zatrudnienia i wyjaśnimy wszystkie istotne kwestie poprzedzające nawiązanie współpracy.

ETAP 6

Informacja zwrotna

Niezależnie od wyniku rekrutacji, każdy z Naszych Kandydatów, w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty spotkania rekrutacyjnego,  otrzymuje informację zwrotną wraz z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.              

Mając pewność, iż największym kapitałem Naszego Banku jest wykwalifikowana kadra, dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał profesjonalnie.
Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

www.przyjaznarekrutacja.pl