Dane kontaktowe

neoBANK

Grochowe Łąki 4
61-752 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 851 25 04

www.neobank.pl

O NAS

Na rynku usług finansowych działamy już od 1961 roku początkowo jako Bank Spółdzielczy w Łubowe, a później - Wielkopolski Bank Spółdzielczy. Od 2008 r. działamy pod nazwą handlową neoBANK, która doskonale odzwierciedla charakter naszej działalności - łączymy doświadczenie i nowoczesność.

Jesteśmy bankiem uniwersalnym - naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy reprezentujące różne branże. Do komunikacji z klientami wykorzystujemy kanały tradycyjne i elektroniczne. Tak jak w innych instytucjach finansowych ogromne znaczenie posiada u nas komunikacja przez internet, która w naszym przypadku szczególnie silnie rozwinięta jest z klientami depozytowymi.

Wspólnie z innymi bankami spółdzielczymi zrzeszonymi w SGB-Bank S.A. tworzymy Spółdzielczą Grupę Bankową, w której od dłuższego czasu zajmujemy pozycję lidera.

Szczycimy się najwyższą jakością naszych usług. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji w sektorze banków spółdzielczych, o czym świadczą zdobyte przez nas liczne nagrody i wyróżnienia - https://www.neobank.pl/portal/obanku.

NASZ ZESPÓŁ

W neoBANKu stawiamy na odpowiedzialnych i kompetentnych pracowników, którzy pragną sprawdzić się w wymagających procesach związanych z obszarem usług finansowych. Preferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, tak by jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby.

Nasz sukces to zasługa doskonale zorganizowanego zespołu profesjonalistów. Doceniamy wiedzę, umiejętności, zaangażowanie, chęć rozwoju i aktywność w podejmowaniu nowych wyzwań.

Mając pewność, iż największym kapitałem neoBANKu jest wykwalifikowana kadra, dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami, czego potwierdzeniem jest członkostwo w Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji - http://przyjaznarekrutacja.pl.

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się Banku, ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy z zakresu usług bankowych. W neoBANKu spotkasz interesujących ludzi, którzy będą dla Ciebie profesjonalnym wsparciem i inspiracją do zdobywania nowych doświadczeń.

Zapraszamy na naszą stronę - www.neobank.pl. Znajdziesz tam aktualne oferty pracy oraz dowiesz się, jak wygląda w naszym Banku proces rekrutacyjny.

Dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)