Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

neoBANK

Grochowe Łąki 4
61-752 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 851 25 04

www.neobank.pl

Kogo szukamy?

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, dla których będzie to pierwsza praca, jak również takich, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem zawodowym w bankowości lub finansach.

Masz już doświadczenie? W neoBANKu docenimy Twoje kwalifikacje i chęć długofalowego współtworzenia naszej organizacji. Wykorzystaj szansę na rozwój swojego potencjału zawodowego!

Chcesz zdobyć doświadczenie? Oferujemy wdrożenie w branżę bankową przy wsparciu opiekuna - specjalisty i zespołu, umożliwiamy zdobycie nowej wiedzy i umiejętności w ramach realizowanych zadań.

O NAS

Na rynku usług finansowych działamy już od 1961 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako Bank Spółdzielczy w Łubowe, a później - Wielkopolski Bank Spółdzielczy. Od 2008 roku działamy pod nazwą handlową neoBANK. Nasza aktualna marka świetnie odzwierciedla charakter naszej działalności. Łączymy bowiem doświadczenie i nowoczesność.

Jesteśmy bankiem uniwersalnym. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Obsługujemy firmy reprezentujące różne branże. Do komunikacji z klientami wykorzystujemy zarówno kanały tradycyjne, jak i elektroniczne. Tak jak w innych instytucjach finansowych ogromne znaczenie ma dla nas komunikacja przez Internet, która w naszym przypadku szczególnie silnie rozwinięta jest z klientami depozytowymi.

Ponieważ jesteśmy instytucją bankową z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku usług finansowych, to możemy poszczycić się najwyższą jakością swoich usług, co potwierdzają zdobyte przez nas liczne nagrody i wyróżnienia.

Od 24 listopada 2018 r. Bank kontynuuje działalność jako niezrzeszony bank spółdzielczy.

NASZ ZESPÓŁ

W neoBANKu stawiamy na odpowiedzialnych i kompetentnych pracowników, którzy pragną sprawdzić się w wymagających procesach związanych z obszarem usług finansowych. Preferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, tak by jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby.

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy z zakresu usług bankowych. 

W neoBANKu spotkasz interesujących ludzi, którzy będą dla Ciebie profesjonalnym wsparciem i inspiracją do zdobywania nowych doświadczeń. Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie wypłacane terminowo, benefity, możliwości zorganizowania wypoczynku za granicą. Zadbamy o Twój rozwój poprzez szkolenia adaptacyjne pod okiem doświadczonego opiekuna, szkolenia wewnętrzne, udział w konferencjach i szkoleniach otwartych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)