Dane kontaktowe

Neapco Europe Sp. z o.o.

Kaliska 72
46-320 Praszka
opolskie, Polska
Telefon: 34 350 00 00
[email protected]

www.neapco.es-candidate.com

NIP: 7010060289

Stabilne zatrudnienie

Po pierwszej umowie na czas określony większości kandydatów proponujemy umowę na czas nieokreślony.

Rozwój kompetencji

Pracujemy dla największych i najbardziej znanych producentów branży motoryzacyjnej: BMW, Ford, VW itp. Każdy projekt to nowe wyzwania i nowe kompetencje do zdobycia!

Nasz zespół to specjaliści w swojej dziedzinie. Wspólne zadania to możliwość poszerzania swojej wiedzy i wymiana doświadczeń.

Organizujemy ponad 100 różnych szkoleń rocznie. Umożliwiamy też naukę języka angielskiego i niemieckiego.

Udzielamy dofinansowania do studiów na wybranych kierunkach oraz chętnie podejmujemy współpracę ze studentami przy realizacji praktyk.

Bonusy i premie

Nasi pracownicy otrzymują premie miesięczne zależne od efektywności oraz bonusy finansowe na Wielkanoc, Wakacje i Boże Narodzenie.

Każdy pracownik może przystąpić do Zakładowej Kasy Pożyczkowej, w której po wniesieniu odpowiedniego wkładu ma możliwość otrzymania nieoprocentowanej pożyczki.

Przyjazna atmosfera

Dobrze się znamy. Wspólnie świętujemy sukcesy, razem bierzemy udział w imprezach sportowych i piknikach rodzinnych. Wspieramy nowych członków zespołu.

Ubezpieczenie grupowe

Zdrowie jest dla nas bardzo ważne! Umożliwiamy naszym pracownikom dostęp do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach.

Profilaktyka zdrowia – dofinansowujemy szczepienia, prześwietlenia, badania słuchu, wzroku itp., a także zwrócimy Ci część kosztów za zakup okularów.

Bezpieczne warunki pracy

Spełniamy najwyższe standardy normy BS OHSAS 18001. Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo w naszej firmie. Regularnie się szkolimy oraz zapewniamy naszym pracownikom środki ochrony indywidualnej, odzież roboczą (wraz z serwisem prania).

Lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu

O nasze zdrowie i samopoczucie dba lekarz oraz pielęgniarka, do których można udać się po poradę lub pomoc.

Zawody sportowe

Regularnie walczymy…o puchary i trofea oczywiście! Uwielbiamy sport, a szczególnie piłkę ręczną, halową, siatkówkę oraz kręgle.

Darmowa siłownia

Po pracy możesz skorzystać z siłowni lub zajęć fitness na terenie naszego zakładu. Dodatkowo, w wybranych terminach, do dyspozycji pracowników jest pobliska hala sportowa.

Stołówka czynna 24h/7

Nasza stołówka serwuje smaczne, obfite i tanie śniadania, obiady i kolacje. Niezależnie od stanowiska i godzin pracy, zawsze możesz coś zjeść.

Wycieczki

Często organizujemy wycieczki dla naszych pracowników i ich rodzin. Z Neapco możesz pojechać w góry, do muzeum, teatru czy Aquaparku.