Dane kontaktowe

nc+ siedziba

al. gen. Wł. Sikorskiego 9
02-758 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5210082774

Biura Obsługi Klienta

Warszawa

Poloneza 93
02-826 Warszawa
mazowieckie, Polska

Kraków

J. Conrada 37
31-357 Kraków
małopolskie, Polska

Katowice

al. W. Korfantego 138
40-156 Katowice
śląskie, Polska

POZNAJ NAS

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb.

nc+ tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać  w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

Aktualnie poszukujemy osób do nowo otwartego Biura Obsługi Klienta w Katowicach. Przyjdź do nas i zabierz ze sobą znajomych. Razem twórzcie atmosferę i klimat pracy od podstaw, zdobywajcie doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania, a w codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak:

  • Szacunek
  • Orientacja na Klienta
  • Doskonałość
  • Śmiałość
  • Prostota

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)