Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

nazwa.pl

Mieczysława Medweckiego 17
31-870 Kraków
małopolskie, Polska

www.nazwa.pl/o-firmie/kariera-w-nazwapl

NIP: 6751402920

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

nazwa.pl to najczęściej wybierany w Polsce dostawca usług rejestracji domen, hostingu i cloud computingu. Firma jest liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

Od 1997 roku z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując w tym czasie ponad 4 000 000 domen i uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii.

Nazwa.pl wraz ze wszystkimi spółkami celowymi zatrudnia ponad 300 pracowników, których praca skoncentrowana jest na dostarczaniu usług na najwyższym światowym poziomie. Wykorzystywanie przez nazwa.pl nowoczesnych i innowacyjnych technologii na polskim rynku hostingowym jest powszechnie doceniane przez specjalistów branży IT. Spółka nazwa.pl oraz jej usługi były wielokrotnie nagradzane przez znane redakcje, takie jak PCWorld, PurePC, Tabletowo czy IT Reseller. Niekwestionowaną pozycję nazwa.pl jako lidera w zakresie bezpieczeństwa potwierdza również fakt, że ponad połowa domen zabezpieczonych w polskim Internecie przed phishingiem, za pomocą zabezpieczenia DNSSEC, obsługiwana jest właśnie przez nazwa.pl.

Ludzie — największy potencjał firmy

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient – usługodawca.

Największym potencjałem firmy są właśnie jej pracownicy, dlatego stawia się na ich rozwój, regularnie finansując szkolenia, które pozwalają zdobywać i zwiększać kompetencje. Każdy z nich ma możliwość, by realizować swoje koncepcje przy interesujących projektach, a ich pomysłowość zostaje doceniona. Nazwa.pl dba o swoich pracowników już od początku rekrutacji, dlatego należy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Firma posiada trzy oddziały i zatrudnia łącznie ponad 200 pracowników – specjalistów wielu dziedzin, którzy mają okazję, by wymieniać się swoimi doświadczeniami podczas realizacji wspólnych projektów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)