Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
00-379 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.nau.pl

NIP: 5252100353

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.

WARTOŚCI

Poznaj czym kierujemy się w codziennej pracy:

  • Pasja 
  • Innowacyjność 
  • Wolność i autonomia 
  • Uczciwość i szacunek do innych 
  • Współpraca i wzajemna pomoc 
  • Odpowiedzialność 

KOGO POSZUKUJEMY?

NAU oferuje rozwój w następujących obszarach w firmie:

Sprzedaż Ubezpieczeń Grupowych – nasi handlowcy działający na terenie całej Polski są odpowiedzialni za sprzedaż ubezpieczeń grupowych w kanale B2B (oświata, przedsiębiorcy). Jeśli praca w terenie to Twój żywioł, a w codziennym kontakcie z klientem czujesz się jak ryba w wodzie, powinieneś dołączyć właśnie tutaj.

Sprzedaż Agencyjna – pozyskiwanie agentów ubezpieczeniowych to główne zadanie naszych pracowników w tym obszarze. Jeśli ubezpieczenia nie mają przed Tobą żadnych tajemnic, będziesz tu świetnie pasował.

Back Office (Warszawa) – jesteś profesjonalistą z dziedziny Produktów, HR, Księgowości, IT, Administracji, Marketingu bądź Obsługi Klienta? Sprawdź nasze oferty.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (70)