Dane kontaktowe

NAPRZÓD SP. Z O. O.

Żabiniec 46
31-215 Kraków
łódzkie, Polska
[email protected]

www.naprzod.pl

NIP: 9452168949

O nas

Grupa Kapitałowa „Naprzód” jest grupą spółek, która zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości, począwszy od utrzymania czystości na terenie i wokół budynków, poprzez ochronę mienia, obsługę techniczną, konserwację urządzeń na terenie obiektu aż do specjalistycznej obsługi szpitali w zakresie dbania o czystość, żywienia zbiorowego, cateringu i pomocy przy obsłudze pacjenta.

Jesteśmy firmą prężnie działającą, utrzymującą się wśród liderów branży.

Zatrudniamy w całym kraju ponad 8 000 pracowników, a łączna powierzchnia nieruchomości, na których świadczymy usługi, to 1 200 000 m2. Dla naszych klientów i partnerów każdego roku przygotowujemy ok. 12 000 000 posiłków. Nasz roczne obroty wynosza ponad 300 mln złotych.

Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej „Naprzód” posiadają certyfikaty i ubezpieczenie zapewniające wysoki standard usługi i bezpieczeństwo.

Dzięki dużemu doświadczeniu i współpracy z wieloma różnorodnymi podmiotami wiemy, jak spełniać oczekiwania Klientów.
Dokładamy jednocześnie wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas usług stale wzrastała.

Nasza misja

Naszą misję ujmujemy prosto: „Dbamy o naszych Klientów. Od tego zależy nasz wspólny sukces.”
Nasi pracownicy, to często pasjonaci tego co robią.
Budowanie długotrwałych relacji z klientami jest dla nas najważniejszym zadaniem.

Staże i praktyki

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie w silnie rozwijającym się segmencie, gdzie jesteśmy liderem, zapraszamy na staż do nas.
Możesz odbywać go w jednym z działów administracyjnych, które mieszczą się w Łodzi, Krakowie lub Gliwicach. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą nt. sprzedaży, zakupów, finansów, kadr, księgowości, czy miękkiego HR-u.
Jeśli wolisz pracę bezpośrednio z klientem możesz odbyć staż w jednym z naszych Oddziałów Operacyjnych w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Gliwice, Lublin.

Nasze zasady są proste.
Jeśli masz wysoką motywację do uczenia się, nie boisz się pracy w dynamicznym środowisku oraz chcesz z nami spędzić minimu 3 miesiące - wyślij swoje cv na adres [email protected]
Zadzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i naszej ofercie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)