Dane kontaktowe

NAFTO SP Z O O

Igołomska 30
31-983 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 126462420
Fax: 123870244
[email protected]

www.nafto.pl

NIP: 9542664132

Firma Nafto Sp. z o.o. prowadzi działalność w przemyśle energetycznym oraz we wszystkich segmentach przemysłu chemicznego, ze szczególnym uwzględnieniem rafinerii i zakładów petrochemicznych na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.  

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY:

Oferujemy usługi z zakresu: prefabrykacji i montażu kompletnych rurociągów ciśnieniowych i bezciśnieniowych, prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych dowolnego typu i stopnia skomplikowania ze szczególnym uwzględnieniem pieców przemysłowych oraz jednostek instalacji odzysku energii cieplnej ze spalin, prefabrykacji wężownic pieców przemysłowych, modularyzacji konwekcji pieców przemysłowych, skidów i urządzeń. Zajmujemy się również budową i rozbudową kompletnych instalacji przemysłowych, baz paliw i zbiorników magazynowych przeznaczonych do składowania cieczy i gazów oraz remonty okresowe i kapitalne oraz modernizacje czynnych instalacji przemysłowych. Do naszych zadań należy również poziomowanie, osiowanie maszyn i urządzeń wirujących oraz badania nieniszczące złącz spawanych.

KOGO ZATRUDNIAMY:

Nasz zespół liczy ponad 350 pracowników i składa się w większości z pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie wyniesione z realizacji projektów realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą. Nasi najlepsi specjaliści pracują w branży od 10 do 30 lat.  
Ciągle doskonalimy naszą firmę poprzez szkolenia pracowników, pozyskiwanie kolejnych certyfikatów związanych z wymogami normowymi  oraz inwestujemy w poprawę bezpieczeństwa pracy, propagując zasadę “Bezpieczeństwo przede wszystkim” i politykę “Zero wypadków”.

KOGO POSZUKUJEMY:

Mamy nadzieję, że nasz zespół  jeszcze się powiększy, dlatego zachęcamy do wysłania aplikacji! Szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach robotniczych i nierobotniczych. Poszukujemy chętnych do pracy zarówno w kraju jak również na kontraktach prowadzonych przez Spółkę poza granicami Polski. Idealnymi kandydatami są osoby kreatywne, lubiące pracować zarówno w grupie jak i na samodzielnych stanowiskach, znające języki obce na poziomie minimum komunikatywnym oraz otwarte na nowe wyzwania zawodowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)