Dane kontaktowe

Siedziba Spółki:

Mylan Healthcare sp. z o.o.
ul. Postępu 21 B
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 546 64 00

www.mylan.com.pl

Zakład Produkcyjny

Mylan Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Daniszewska 10
03-230 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 814 43 99

www.mylan.com.pl

Poznaj nas bliżej

Włącz się w działania na rzecz lepszego zdrowia

Mylan to prężnie rozwijająca się firma, której siła tkwi w pracy zespołowej i odwadze, by różnić się od innych – w dążeniu do pomnażania ogólnego dobra. Nasi pracownicy wyróżniają się wytrwałością i zaangażowaniem. Doceniają innowacyjność, a dzięki duchowi przedsiębiorczości inspirują się wzajemnie do niekonwencjonalnych działań i przełamywania status quo. Wysoka etyka pracy podpowiada im, że tu nie chodzi o nich, ale o 7 miliardów ludzi czekających na dobre leki i nowe standardy opieki zdrowotnej.

Jeśli realizujesz swoje zadania z pasją i chcesz włączyć się w działania na rzecz lepszego zdrowia dla lepszego świata, jeśli rozumiesz, że jedno miejsce pracy – Twoje – może odmienić życie wielu, z pewnością dobrze odnajdziesz się wśród nas.

Mylan w Polsce

Mylan to obecnie jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie. Założona ponad 55 lat temu w Stanach Zjednoczonych, dziś jest zauważalnie obecna także w 36 krajach Europy, zwłaszcza na rynkach Francji i Włoch. W Polsce prowadzimy ogólnokrajową działalność handlową za pośrednictwem centrali w Warszawie, a w dzielnicy Białołęka mamy zakład form sterylnych wytwarzający preparaty iniekcyjne. Ogółem w Polsce zatrudniamy prawie 500 utalentowanych pracowników zajmujących się działalnością handlową i produkcyjną.

Działalność handlowa

Firma Mylan obecna jest na polskim rynku od 2008 roku, rozrasta się o przejęte w 2015 roku od spółki Abbott oddziały jej zorganizowanego przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą leków specjalistycznych i markowych generycznych poza USA. I chociaż ciągle można nas postrzegać jako nową markę korporacyjną, to prawdą jest też, że mamy silne korzenie lokalne – dzięki obecności spółki Abbott EPD na polskim rynku od polowy lat 90. ubiegłego wieku, a także w wyniku fuzji i przejęć różnych podmiotów gospodarczych.

Siedziba firmy

Siedziba naszej polskiej centrali mieści się w Warszawie i obejmuje działy handlowe oraz administracyjne, miedzy innymi marketingowy, finansowy, księgowy, medyczny, rejestracyjny, prawny i spraw personalnych.

Sprzedaż

Nasz dział sprzedaży dysponuje bogatą ofertą ponad 100 leków markowych i generycznych oraz produktów dostępnych bez recepty dla najważniejszych wskazań terapeutycznych, w tym leków sercowo-naczyniowego, gastro-metabolicznych, przeciwbólowych, antyretrowirusowych, leków ośrodkowego układu nerwowego, produktów przeznaczonych dla kobiet, a także wielu innych specyfików. W każdej minucie sprzedajemy w Polsce prawie 40 opakowań produktów firmy Mylan. Mamy ambicję zaopatrywania w leki 38 milionów Polaków zgodnie z naszym globalnym celem – zapewnienia siedmiu miliardom ludzi na świecie dostępu do produktów leczniczych wysokiej jakości. Praca w naszym dziale sprzedaży oznacza konieczność dotarcia do 23 tys. lekarzy i ponad 6 tys. aptek w całym kraju, i wiąże się z realizacją – wspólnie z pracownikami służby zdrowia – programów poprawy edukacji zdrowotnej pacjentów i ich rodzin w głównych obszarach medycyny. Praca u nas przybliża też o krok do osiągnięcia naszego celu: zapewnienia polskim pacjentom łatwego dostępu do leków wysokiej jakości.

Zakład Produkcyjny

Zakład produkcyjny grupy Mylan w Warszawie wytwarza szeroki asortyment produktów sterylnych w ampułkach, fiolkach i ampułkostrzykawkach na potrzeby pacjentów na całym świecie. Praca w naszej Spółce oparta jest na współpracy wszystkich naszych zespołów:  Jakości, Produkcji, Wsparcia Technicznego oraz innych działów zapewniających sprawne funkcjonowanie zakładu.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu będziesz mieć  możliwość: kariery w międzynarodowej organizacji, poszukiwania sposobów ulepszania naszych produktów a my docenimy Twoje zaangażowanie, wiedzę i wysiłek włożony w pracę.

Najnowsze oferty pracy

  • Mylan Pharmaceuticals sp. z o.o.

    Warszawa

    2020-05-19

zobacz wszystkie oferty pracy (1)