Dane kontaktowe

MyBenefit Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 28/30
53-333 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971736512

Pomagamy pracodawcom motywować ludzi!

Już od ponad 10 lat kreujemy trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych. Zaczynaliśmy w 2007 roku od bonów turystycznych, a teraz rozwijamy największą w Polsce platformę z benefitami dla pracowników – Kafeterię MyBenefit. Korzysta z niej ponad ćwierć miliona pracowników firm z całej Polski. Pomagamy im zachować równowagę pomiędzy życiem i pracą.

Nasze DNA

Celem MyBenefit jest działanie na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju ludzi. Wierzymy, że większa aktywność to więcej energii, zdrowia, dobrego samopoczucia i w rezultacie lepsze życie! Dlatego w Kafeterii proponujemy tysiące benefitów z różnych branż, ale najlepsi jesteśmy w kulturze, turystyce, sporcie i rekreacji.

Fachowcy od benefitów

Większość z nich testujemy na sobie! Później dyskutujemy wspólnie o kinowych premierach i zdobytych w weekend szczytach Tatr czy Karkonoszy. Rozumiemy, że każdy pracownik jest inny i ma zupełnie inne potrzeby, dlatego każdy sam wybiera najlepsze dla siebie benefity. Dbamy o zdrowie (możesz wybrać opiekę medyczną dla siebie i bliskich), formę (karta MultiSport) i nieprzewidziane wypadki (ubezpieczenie na życie). Razem uczymy się angielskiego, coraz częściej przydaje nam się w pracy!

Pracuj z nami

Pracujemy w centrum Wrocławia (siedziba główna) i Warszawy (dział sprzedaży) – w wygodnych, nowoczesnych biurach.

Nasze rekrutacje prowadzimy szybko i konkretnie, na każdego nowego pracownika czeka cykl spotkań i szkoleń, dzięki którym łatwiej rozpocząć pracę w nowym miejscu!

Czy MyBenefit pasuje do Ciebie? Aplikuj i sprawdź!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)