Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Muscle Power

Krakowska 45 lok. 86/87a
42-200 Częstochowa
śląskie, Polska
Telefon: 503 904 455
[email protected]

www.musclepower.pl

NIP: 5732409493

Poznaj nas

  1. NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT. 
  2. ZAWSZE MÓWIMY PRAWDĘ I TYLKO PRAWDĘ.
  3. PRZYKŁADAMY WIELKĄ WAGĘ DO JAKOŚCI W KAŻDYM ASPEKCIE NASZEJ PRACY, ROZPOCZYNAJĄC OD PIERWSZEGO KONTAKTU Z KLIENTEM, A KOŃCZĄC NA PRODUKCJI NASZYCH PRODUKTÓW. 
  4. ŁĄCZY NAS WSZYSTKICH SERDECZNA, PROFESJONALNA RELACJA, W KTÓREJ KLIENT I STANDARDY FIRMY SĄ NAJWAŻNIEJSZE.
  5. WYZNAJEMY ZASADĘ – NAJPIERW DAJ COŚ OD SIEBIE, A DOPIERO PÓŹNIEJ OCZEKUJ CZEGOŚ W ZAMIAN. 
  6. SZANUJEMY WSZYSTKICH DOSTAWCÓW TOWARÓW I USŁUG, KONKURENCJĘ ORAZ CZŁONKÓW ZESPOŁU BEZ WYJĄTKU.
  7. U NAS MOŻESZ POPEŁNIAĆ BŁĘDY, JEDNAK WYCIĄGAJ Z NICH WNIOSKI, ABY NIE POWTARZAĆ ICH W PRZYSZŁOŚCI.
  8. CENIMY LOJALNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ.
  9. KOCHAMY CIĘŻKO PRACOWAĆ I NIE TOLERUJEMY WYMÓWEK!

Firma Muscle Power od ponad 17 lat z powodzeniem działa na rynku odżywek i suplementów dla sportowców. Koncentrujemy się przede wszystkim na sprzedaży e-commerce w kanałach hurtowym i detalicznym, obsługując klientów z całej Europy. Znajdujemy się w czołówce swojej branży w naszym kraju. Firma Muscle Power to przede wszystkim ludzie - osoby z pasją, dążące do rozwoju zarówno firmy, jak i pracujące nad rozwojem osobistym. Nie ma znaczenia, z jakim działem się zwiążesz - czy będzie to salon detaliczny, sklep internetowy, hurtownia czy magazyn. Każdy ma wpływ na rozwój marki i dokłada cegiełkę do sukcesu firmy Muscle Power. Oprócz bogatego asortymentu odżywek i suplementów dla sportowców zajmujemy się również sprzedażą dietetycznej żywności pomagającej w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Prowadzisz zdrowy tryb życia? Zależy Ci na efektach treningowych? Muscle Power to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Działamy jako sklep ze zdrową żywnością, którego asortyment został wzbogacony o wiele produktów przydatnych podczas prowadzenia aktywnego stylu życia. Dbasz o swoją figurę i zdrowy tryb życia? Podziel się swoją wiedzą i dołącz do naszego zespołu!

Praca w sklepie Internetowym

Jeżeli nie są Ci straszne wyzwania, praca w sklepie Internetowym to praca dla Ciebie. To miejsce, które z pewnością pomoże Ci rozwinąć Twoje dotychczasowe umiejętności. Poszerzysz swoją wiedzę i będziesz mieć realny wpływ na rozwój marki oraz sklepu Internetowego. Jeżeli jesteś osobą ambitną, szybko poczujesz się jak ryba w wodzie. Sklep Internetowy Muscle Power to idealne miejsce dla osób pracujących nad swoim rozwojem, dla których praca w zespole to sama przyjemność.

Praca w obsłudze klienta

Praca w obsłudze klienta to praca z ludźmi. Jeżeli interesujesz się zdrowym odżywianiem, dbaniem o sylwetkę i aktywnym trybem życia - to miejsce jest dla Ciebie. Praca w dziale obsługi klienta wymaga zaangażowania i profesjonalnego podejścia do klienta. Jeżeli przekazywanie swojej wiedzy w zakresie sportu oraz dzielenie się doświadczeniami z klientami sprawi Ci przyjemność - zapraszamy!

Praca na magazynie

Nasz magazyn to wielka powierzchnia zapełniona suplementami i odżywkami dla sportowców po sam sufit. Obsługuje klientów hurtowych i detalicznych, wysyłając setki paczek dziennie i przyjmując produkty z całego świata. Praca na pełnych obrotach w przyjemnej atmosferze - to właśnie praca na magazynie Muscle Power. Sprawna i dokładna praca oraz bezpiecznie zapakowane przesyłki, które docierają do klientów na czas przyczyniają się do tak wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)