Dane kontaktowe

Multiserwis Sp. z o.o.

Prudnicka 40
47-300 Krapkowice

NIP: 1180021492

O nas

JESTEŚMY INNOWACYJNI, KREATYWNI, ŚMIAŁO PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ – DOŁĄCZ DO NAS

Multiserwis jest spółką należącą do międzynarodowego koncernu Bilfinger SE, specjalizującego się w świadczeniu wysokiej klasy usług na rynku budownictwa przemysłowego w Europie i na całym świecie.

Jesteśmy największym w Polsce przedsiębiorstwem w branży izolacji termicznych i rusztowań przemysłowych.

Od 1991 roku konsekwentnie się rozwijamy, podnosimy kompetencje i zdobywamy doświadczenie na rynku krajowym i międzynarodowym.

Nasze przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi w czterech branżach związanych z budownictwem przemysłowym.

Izolacje przemysłowe

Produkujemy prefabrykaty i elementy do izolacji przemysłowych na potrzeby usług izolacyjnych realizowanych przez naszą spółkę. Wykonujemy pełną dokumentację techniczną oraz  montaż urządzeń i izolacji przemysłowych oraz fasad industrialnych na dużych obiektach przemysłowych.

Usługi montażowe w budownictwie

Realizujemy projekty w budownictwie naziemnym, podziemnym i inżynieryjnym oraz tunelowym. Świadczymy usługi w zakresie prac budowlanych na każdym etapie realizacji projektu, łącznie z montażem infrastruktury i pracami wykończeniowymi.

Rusztowania przemysłowe

Gwarantujemy obsługę każdej budowy zarówno w kraju, jak i za granicą, począwszy od planowania poprzez projektowanie, dostawę, montaż i demontaż rusztowań. W ramach realizowanych usług oferujemy również całodobowy serwis rusztowaniowy.

Serwis przemysłowy

Realizujemy usługi montażu mechanicznego, a wspólnie ze spółką siostrą Bilfinger Industrial Services Polska świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu w kraju i za granicą.

Zatrudniamy ponad 3 900 pracowników na budowach w całej Europie.

Corocznie poszerzamy obszar swojej działalności, dlatego stale poszukujemy nowych fachowców i specjalistów z wielu dziedzin budownictwa.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy przekonani, że od zadowolenia naszych pracowników zależy ich zdrowie, motywacja i efektywność w miejscu pracy. Właśnie dlatego oferujemy naszym pracownikom i ich najbliższym dostęp do bogatej oferty świadczeń i benefitów pracowniczych na atrakcyjnych warunkach.

Nasze Multibenefity to przede wszystkim:

  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Szkolenia dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne i atrakcyjne zatrudnienie
  • Przejrzysta ścieżka kariery
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej, stażu, płatnej pracy wakacyjnej
  • Praca w różnych miejscach w Europie

Aby zachować najwyższe standardy na każdym etapie rekrutacji dbamy szczególnie o to, aby oferowane przez Nas środowisko pracy było przyjazne dla każdego pracownika. Posiadając różnorodne zespoły pracowników wiemy, że budowanie dobrych relacji to przestrzeganie zasad które są dla na ważne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)