Dane kontaktowe

Multiserwis Sp. z o.o.

Prudnicka 40
47-300 Krapkowice

NIP: 1180021492

O NAS

Jesteśmy spółką należącą do międzynarodowego koncernu Bilfinger SE, specjalizującego się w świadczeniu wysokiej klasy usług na rynku budownictwa przemysłowego w Europie i na całym świecie, a także największym w Polsce przedsiębiorstwem w branży izolacji termicznych i rusztowań przemysłowych.

Od 1991 roku konsekwentnie się rozwijamy, podnosimy kompetencje i zdobywamy doświadczenie na rynku krajowym i międzynarodowym.

Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakościowym i organizacyjnym zaspakajając potrzeby naszych klientów w celu ich pełnego zadowolenia. Jednocześnie pragniemy tworzyć optymalne warunki zapewniające bezpieczną i efektywną pracę, nie stwarzając zagrożenia dla zdrowia i środowiska.

Nasze przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi w czterech branżach związanych z budownictwem przemysłowym.
 

Izolacje przemysłowe

Produkujemy prefabrykaty i elementy do izolacji przemysłowych na potrzeby usług izolacyjnych realizowanych przez naszą spółkę. Wykonujemy pełną dokumentację techniczną oraz  montaż urządzeń i izolacji przemysłowych oraz fasad industrialnych na dużych obiektach przemysłowych.

Usługi montażowe w budownictwie

Realizujemy projekty w budownictwie naziemnym, podziemnym i inżynieryjnym oraz tunelowym. Świadczymy usługi w zakresie prac budowlanych na każdym etapie realizacji projektu, łącznie z montażem infrastruktury i pracami wykończeniowymi.

Rusztowania przemysłowe

Gwarantujemy obsługę każdej budowy zarówno w kraju, jak i za granicą, począwszy od planowania poprzez projektowanie, dostawę, montaż i demontaż rusztowań. W ramach realizowanych usług oferujemy również całodobowy serwis rusztowaniowy.

Serwis przemysłowy

Realizujemy usługi montażu mechanicznego, a wspólnie ze spółką siostrą Bilfinger Industrial Services Polska świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu w kraju i za granicą.

Zatrudniamy ponad 3 900 pracowników na budowach w całej Europie.

Corocznie poszerzamy obszar swojej działalności, dlatego stale poszukujemy nowych fachowców i specjalistów z wielu dziedzin budownictwa.

Szukasz pracy? Sprawdź czy Multiserwis szuka Ciebie!

KOGO SZUKAMY?

W związku z ciągłym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, stale poszukujemy pracowników.

Oferujemy pracę w zawodach, które dają perspektywę długoletniego i różnorodnego zatrudnienia. Pracujemy w wielu krajach, dzięki czemu nasi pracownicy mogą połączyć pracę zawodową z podróżami i poznawaniem nowych kultur. Poszukujemy pasjonatów, którzy w naszym przedsiębiorstwie będą mogli realizować swoje cele zawodowe związane z nowoczesnym budownictwem przemysłowym.

PROGRAM POLECEŃ

Naszym pracownikom oferujemy możliwość skorzystania z atrakcyjnego Programu Poleceń.

Opowiadając o naszej firmie znajomym i zachęcając ich do pracy w Multiserwis, zyskujesz szansę na dodatkowy zastrzyk gotówki. Może wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto chciałby z nami pracować?

Poleć nam tę osobę, weź udział w Programie Poleceń i otrzymaj dodatkowe wynagrodzenie!

Więcej szczegółów uzyskasz pod numerami telefonów tel. +48 77 40 09 193, +48 62 59 59 161 lub pisząc maila na adres: [email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)