Dane kontaktowe

MULTIPLAY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Szpitalna 8
44-190 Knurów

NIP: 9691605577

Multiplay to ludzie

Podobno statystycznie spędzamy w pracy ponad 99 tysięcy godzin. Mając to na uwadze trudno sobie wyobrazić, aby pracować w miejscu w którym nie czujemy się dobrze oraz nie mamy poczucia, że znajdujemy się dokładnie tu, gdzie chcemy. W naszej firmie wzorem i wartością jest rodzina. Jako niewielka, ale prężnie rozwijająca się organizacja, zakładamy, że wszyscy gramy do jednej bramki. A rodzinna atmosfera jest czymś, co sprawia, że każdego dnia chcemy tworzyć optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

Rozumiemy swoje potrzeby, ale także obawy i staramy się, aby codzienna współpraca przebiegała w atmosferze szacunku i dobre zabawy. Ponieważ, mając radość z wykonywanych obowiązków, chcemy poszukiwać dróg, które sprawią, że staniemy się pewnego dnia liderem w naszej dziedzinie.

Pracując w Multiplay wiesz, że bez Ciebie wiele rzeczy się nie uda. Twoje zaangażowanie oraz punkt widzenia ma realny wpływ na rozwój firmy. Jednocześnie wiesz, że zawsze możesz liczyć na szczerą pomoc i poradę. Ponieważ, wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną. To, co nas łączy to światłowody i wspólny cel ;)

Nie samą pracą człowiek żyje

Praca to nie tylko obowiązki i zadania, które należy spełnić. To przede wszystkim ludzie. Dbając o atmosferę organizujemy różne eventy oraz wyjazdy, aby pielęgnować relacje, które nas łączą. Tutaj zarząd, czy kierownicy to nie są osoby, które znasz tylko ze słyszenia, to część twojego zespołu, z którym każdego dnia, tworzysz nowe, lepsze rozwiązania. Razem pracujemy i bawimy się. Świetnym przykładem jest coroczny wyjazd integracyjny oraz gala podsumowująca MultiRok.

Razem również staramy się robić coś więcej.

MultiBieg to impreza charytatywna, dzięki której razem z klientami wspomagamy różne inicjatywy. Czyniąc dobro oraz wspólnie bawiąc się.

Benefity

Wiemy jak ważne są dla Ciebie pieniądze, dlatego u nas możesz liczyć na wynagrodzenie adekwatne do pracy, którą wykonujesz. Doceniamy również lojalność, dlatego z czasem twoja wypłata rośnie. Jednak poza pieniędzmi możesz liczyć na:

  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • w pełni wyposażoną i zawsze otwartą kuchnię dla pracowników
  • dodatkową premię bożonarodzeniową
  • wyjazdy i wydarzenia integracyjne (przynajmniej raz w roku)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)