Dane kontaktowe

MULTIDEKOR Sp. z o.o.

Noakowskiego 4
05-820 Piastów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 723 50 03
Fax: +48 22 723 50 04
[email protected]

www.multidekor.pl

NIP: 5342487835

Co robimy?

Sprawiamy, że parki i ogrody nie zasypiają na zimę, a ulice i place zyskują po zmroku nowe życie. Z pasją tworzymy i realizujemy odważne, niestandardowe projekty z myślą o konkretnych przestrzeniach.

Ożywiamy i rozświetlamy miasta i galerie handlowe od Bałtyku aż do Tatr, ale też znacznie dalej. Mamy na koncie ponad tysiąc zrealizowanych projektów dla obiektów w całej Europie i nie tylko: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Estonii, we Francji, Kazachstanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy na Węgrzech. To my od lat przemieniamy na święta Warszawę, Kraków czy Zamość, który dzięki naszej dekoracji już po raz drugi zyskał tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Stworzyliśmy Królewski Ogród Światła w Wilanowie, który obejrzało ponad milion osób, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy też zimową dekorację Gdańska i Parku Oliwskiego, czy jedyną w swoim rodzaju Krainę Światła na Gubałówce.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy całkowicie polską firmą, która została stworzona przez braci Grzegorza i Tomasza Podogrockich. Zaczynaliśmy jako niewielki rodzinny biznes, który dwie dekady później plasuje się w ścisłej europejskiej czołówce na rynku iluminacji świątecznych. W ostatnim sezonie iluminacje MULTIDEKOR ozdabiały między innymi Plac Teatralny w Moskwie, a choinka z Piastowa nad brzegiem Tamizy uznana została za jedną z najpiękniejszych w Londynie. Nasze dekoracje są efektem pracy nawet kilkudziesięciu osób. W dużej mierze to ich wyobraźni, bogatemu, międzynarodowemu doświadczeniu i ogromnej dbałości o detale zawdzięczamy nasze sukcesy.

Jak się rozwijamy?

Trzon grupy kapitałowej MULTIDEKOR stanowi 140 osób, ale w sezonie liczba współpracowników zwiększa się nawet do 500 osób. Nasza główna siedziba znajduje się w podwarszawskim Piastowie, zaś w pobliskiej Konotopie otworzyliśmy w 2018 roku największe w Polsce i najnowocześniejsze w Europie centrum produkcji świątecznych dekoracji, w którym znalazły się laboratoria, dział elektroniki oraz nowa linia produkcyjna. Powstało tutaj także potężne zaplecze magazynowe firmy z wielopoziomowym składowaniem i strefą serwisu oraz ogromne centrum logistyczne, obsługujące cały świat. To wszystko pozwala nam jeszcze mocniej rozwijać się na światowych rynkach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)