Dane kontaktowe

MUELLER FABRYKA ŚWIEC SA

Biały Bór 211
86-302 Grudziądz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 691 888 055

O nas:

Mueller Fabryka Świec S.A. jest jednym z wiodących producentów i sprzedawców świec na świecie. Przedsiębiorstwo od początku istnienia jest firmą rodzinną i szczyci się ponad 270-letnią tradycją i doświadczeniem. Kluczowym czynnikiem długoterminowego sukcesu firmy jest ciągły rozwój i doskonalenie się w oparciu o innowacyjne technologie.

WARTOŚCI, JAKIMI SIĘ KIERUJEMY:

  • W centrum uwagi znajduje się WYSOKA JAKOŚĆ naszych produktów, jakość, której oczekują nasi klienci.
  • Jesteśmy zorientowani na PRACĘ ZESPOŁOWĄ. Cieszymy się z sukcesu każdego z nas.
  • WIARYGODNOŚĆ/TRANSPARENTNOŚĆ. Dużą wagę przywiązujemy do uczciwości. Obiecujemy tylko realne rzeczy, dzięki czemu pozostajemy wiarygodni. Wyrażamy się jasno, otwarcie i szczerze, z szacunkiem dla osiągnięć i poglądów innych.
  • Nastawiamy się na DZIAŁANIA DŁUGOTERMINOWE.
  • Naszym celem jest CIĄGŁY ROZWÓJ i doskonalenie. Nie chodzi tylko o rozwój nowych produktów, lecz także o wszystko, co robimy. Każde zadania, które przed nami stoją, pragniemy wykonywać jeszcze lepiej. Tworzymy warunki do rozwoju i realizacji nowych pomysłów. Sukcesy nas mobilizują - porażki nie zrażają.

KARIERA:

Cenimy sobie otwarte relacje i wspólne wartości. To one pozwalają nam budować dobre i angażujące środowisko pracy, dające każdemu pracownikowi motywację oraz poczucie współtworzenia firmy. Mocno akcentujemy to, że tworzymy niekorporacyjne środowisko. Chcemy aby wszystkim pracowało się dobrze. Komunikacja między pracownikami odbywa się na stopie partnerskiej.

Dbamy o zapewnienie wysokich standardów bezpiecznej pracy. Jednocześnie ważny jest dla nas komfort pracowników w czasie odpoczynku, stąd duże inwestycje w pomieszczenia socjalne, szatnie i stołówki pracownicze.

Praca w Mueller Fabryka Świec S.A. to duża samodzielność, realny wpływ na rozwój firmy, przyjazna atmosfera i praca zespołowa.

Nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał, są kluczem do naszego sukcesu. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w budowaniu firmy, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem.

Nieustannie poszukujemy nowych talentów, zmotywowanych, otwartych i pełnych pomysłów osób potrafiących pracować w zespole.

Czekamy na Pana/Pani dokumenty aplikacyjne. Prosimy o przesłanie ich na adres: [email protected]