Dane kontaktowe

Mubea Automotive Poland sp. z o.o.

Zimna Wódka, ul. Europejska 9
47-143 Ujazd
opolskie, Polska
Telefon: 77 549 30 41
[email protected]

NIP: 7822580837

Kim jesteśmy?

Nasza historia rozpoczęła się w 1916 roku - od sprężyny. Dziś uważamy się za globalnego partnera branży motoryzacyjnej i innowacyjnego specjalistę w produkcji lekkich i bardzo wytrzymałych komponentów sprężynowych oraz produktów im pokrewnych. Zaopatrujemy wszystkich producentów samochodów oraz wiodących dostawców systemowych Tier 1 na całym świecie. Zatrudniamy ponad 13 000 pracowników. Należymy do czołowych producentów tej branży w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Jesteśmy obecni także na rynkach azjatyckich. W 2015 roku rozpoczęliśmy działalność w Polsce.

Grupa Mubea

Grupa Mubea to globalny lider rynku rozwoju i produkcji produktów dla przemysłu motoryzacyjnego charakteryzujących się unikalnymi cechami pozwalającymi obniżać ciężar pojazdów oraz chronić środowisko naturalne dzięki niższym emisjom dwutlenku węgla.

Naszym zadaniem jest zapewnienie trwałego i zrównoważonego rozwoju naszej działalności, która tworzy wartość dla naszych klientów, pracowników, akcjonariuszy i środowiska.

Nasze priorytety innowacyjności technicznej i doskonałości operacyjnej powiązane są z ambitnym planem wejścia do grona stu największych globalnych dostawców przemysłu motoryzacyjnego do roku 2020. Nasze cele firmowe chcemy osiągać w oparciu o wartościowych, zmotywowanych, wysoko wykwalifikowanych i zróżnicowanych pracowników, którym oferujemy długoterminowe i zindywidualizowane kariery.

Mubea na świecie