Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

Tajęcina 108
36-002 Jasionka

NIP: 8133521239

Kim jesteśmy:

MTU Aero Engines jest jednym z wiodących producentów silników lotniczych na świecie. Każdego dnia w 16 lokalizacjach na świecie, ok. 10 tys. pracowników realizuje swoje zawodowe marzenia. Wykorzystujemy naszą wiedzę i pasję do lotnictwa przy udziale zaawansowanych technologii, tworząc bezpieczne silniki i komponenty dla branży lotniczej.

W oddziale MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o. w Tajęcinie k. Rzeszowa pracuje ponad 900 osób.

Co robimy:

Nasze zespoły pracują w następujących obszarach:

  • produkcja podzespołów i łopatek do silników, które napędzają m.in. rodzinę samolotów Airbus A320, Airbus A380, Boeing 787 - Dreamliner/777X, a także do samolotów biznesowych typu Cessna czy Gulfstream oraz do turbiny gazowej serii LM6000.
  • montaż turbin niskiego ciśnienia do wyżej wymienionych samolotów oraz turbin najnowszej generacji silników GTF, jak również montaż centralnej części turbin.
  • naprawa części silników lotniczych, w tym przewodów rurowych i elementów osprzętu zewnętrznego.
  • zarządzanienie częściami do silnika V2500.
  • zakup i certyfikacja jakościowa części, prace konstrukcyjne oraz obsługa logistyczna.

Zakład jest częścią całego procesu, od rozwoju (projekty związane z aerodynamiką, wytrzymałością materiałów czy optymalizacją termiczną) poprzez produkcję, aż do napraw.

Intensywny rozwój i rekrutacja:

Nasza strategia na lata 2021 i 2022 przewiduje znaczny wzrost zatrudnienia w działach IT i R&D.

Obszar Badań i Rozwoju zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań dla silników turbowentylatorowych. Integruje wiele dziedzin związanych z nowoczesnymi technologiami – konstrukcję, analizy wytrzymałościowe, a także aerodynamikę i termodynamikę przepływów, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wysokiej jakości naszych produktów.

W naszym dynamicznie rozwijającym się pionie informatycznym uruchamiamy nowe centrum usług IT Shared Services. Realizowane będą tu kompleksowe projekty, związane z przejmowaniem nowych kompetencji.  Daje nam to możliwości współpracy z ekspertami z wielu dziedzin w międzynarodowych zespołach grupy MTU.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)