Dane kontaktowe

MTL Lewandowski, Kamiński, Pitulski Sp.J.

Józefa Chrzanowskiego 29
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

mtl.com.pl

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą, która od roku 1996 buduje swoją markę i pozytywny wizerunek na rynku stali nierdzewnej. Od początku istnienia nasza działalność skupiona jest na dystrybucji wyrobów hutniczych wykonanych ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żaroodpornych i aluminium. MTL Dom Stali Nierdzewnej należy obecnie do grupy największych niezależnych dystrybutorów wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych w Polsce.

Priorytetem dla nas jako partnera biznesowego jest zadowolenie naszego klienta. Dlatego pragniemy zapewnić wszystkim naszym kontrahentom profesjonalną opiekę, doradztwo i poczucie komfortu w obsłudze od pierwszego kontaktu. Naszymi codziennymi działaniami i pracą kompetentnego zespołu chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie, że są dla nas ważni i potraktowani indywidualnie, a ich potrzeby są zaspokojone kompleksowo. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby MTL Dom Stali nierdzewnej dawał naszym klientom to, co można znaleźć w każdym prawdziwym domu – zrozumienie, opiekę i pewność, a wszystko to w przyjemnej atmosferze.

Jesteśmy firmą od lat docenianą przez naszych partnerów biznesowych i wielokrotnie wyróżnianą w różnorodnych rankingach ogólnopolskich i lokalnych, jak np. Gazele Biznesu czy Diamenty Miesięcznika Forbes.

O NAS NA CO DZIEŃ

W naszej firmie masz możliwość rozwoju zawodowego zarówno w różnych działach, jak i na różnych stanowiskach. Poza działem handlowym, który jest sercem naszej firmy, możesz aplikować także do jednego z pozostałych działów – dział zakupów, księgowość, logistyka, czy stanowiska magazynowe. W każdym z tych działów masz szansę na awans zawodowy, w zależności od umiejętności i efektów pracy. Awans może być zarówno pionowy jak i poziomy. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne adekwatne do ich obowiązków.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI

Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pod kątem zgodności naszych wymagań oraz Twoich kompetencji i umiejętności. Z kandydatami, których CV będzie najbardziej zbliżone do naszych oczekiwań skontaktujemy się i umówimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Podczas rozmowy będziemy mieli okazję zapoznać się z Waszym dotychczasowym doświadczeniem, Waszymi umiejętnościami i innymi wartościami, które chcielibyście wnieść do naszej firmy. Kandydaci z kolei będą mieli okazję uzyskać więcej szczegółów i odpowiedzi na pytania dotyczące danego stanowiska czy zasad pracy w naszej organizacji. Po pozytywnym wyniku tej części rekrutacji, część osób otrzyma propozycję warunków zatrudnienia i ofertę pracy w naszej firmie.

W przypadku stanowisk kierowniczych i dyrektorskich, czeka Was jeszcze jeden etap, a mianowicie rozmowa z przełożonymi lub właścicielami firmy. Podczas tego spotkania otrzymacie do wykonania zadania sprawdzające Wasze umiejętności i sprawdzające Wasze kwalifikacje w rzeczywistym działaniu. Możecie się także spodziewać testów osobowościowych. Po pomyślnym przejściu tego etapu, wybrani kandydaci otrzymają zaproszenie do pracy w naszym zespole. Niezależnie od wyniku rekrutacji, otrzymasz od nas informację zwrotną o naszej decyzji.