Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MSC Poland

Plac Kaszubski 17/208
81-350 Gdynia
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 666 1000
[email protected]

www.msc.com

NIP: 5861963470

Grupa MSC to:

Dywizja Cargo:

 • MSC Mediterranen Shipping Company
 • Terminal Investment Limited (TiL)
 • MEDLOG
 • MSC Shipmanagement Limited

Dywizja Pasażerska:

 • MSC Cruises, którą uzupełniają środziemnomorskie promy pasażerskie
  • Grandi Navi Veloci (GNV)
  • SNAV

Firma MSC Mediterranean Shipping Company została założona w 1970 r. przez włoską rodzinę Aponte. Na przestrzeni lat MSC z małego przewoźnika konwencjonalnego stało się wysoko wyspecjalizowanym armatorem kontenerowym. Jest jedną z wiodących linii morskiego transportu kontenerowego na świecie. MSC dostarcza towary i usługi lokalnym społecznościom, klientom i międzynarodowym partnerom biznesowym transportem morskim, uznanym za najbardziej przyjazny środowisku środek transportu. MSC posiada najmłodszą flotę ponad 560 statków kontenerowych, pływających po 200 szlakach handlowych. Posiada 493 biur na całym świecie w ponad 155 krajach. Jednak najbardziej jesteśmy dumni z naszego globalnego zespołu ponad 70 000 oddanych pracowników.

MSC Poland jest spółką agencyjną, należąca do grupy MSC, reprezentującą interesy armatora MSC w Polsce. Spółka powstała w 1998 roku w Gdyni jako 4-osobowy zespół obsługujący wówczas niewielkie obroty kontenerowe armatora. Od powstania do dzisiaj, MSC Poland urosło do ponad 100-osobowego zespołu zlokalizowanego w 3 biurach w Gdyni i w Warszawie. W 2000 roku, po 2 latach działalności MSC Poland, armator MSC uruchomił morski serwis kontenerowy w oparciu o własne statki kontenerowe, które od tego czasu zawinęły do portów w Gdyni i Gdańsku ponad 1500-krotnie. Główne zadania MSC Poland polegają na akwizycji skonteneryzowanych ładunków polskiego handlu zagranicznego w eksporcie i imporcie, organizację transportu lądowego pomiędzy portami w Gdyni i Gdańsku a miejscami pochodzenia lub przeznaczenia ładunku, obsłudze statków i kontenerów armatora MSC. Pracownikami MSC Poland są w dużej mierze młodzi ludzie, entuzjastycznie i profesjonalnie nastawieni do wykonywania swoich zadań. Dzisiaj  MSC Poland  należy do liderów w swojej branży w Polsce i w związku z reprezentowanym armatorem należy spodziewać się dalszego dynamicznego rozwoju spółki.

Kultura organizacyjna

Na czym budujemy naszą firmę:

Jesteśmy firmą rodzinną We Are a Family Company.  Fundamentem, na którym wzrasta MSC to  rodzina Aponte. Z duchem naszych właścicieli pielęgnujemy kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi i relacje.

Jesteśmy firmą ludzi z pasją We Have Passion. Z pasją do morza i tego co robimy każdego dnia w naszej pracy. MSC to również ogromna przestrzeń dla ludzi z różnymi osobistymi pasjami, którymi dzielimy się, zarażamy innych i celebrujemy wspólnie na różnych płaszczyznach życia.

Stwarzamy równe szanse rozwoju dla wszystkich We Believe In Equal Opportunities. Dążymy to tego, aby nasi pracownicy mogli realizować w pełni swój potencjał zawodowy i rozwojowy właśnie z nami.

Troszczmy się o ludzi i ich sprawy w firmie i poza nią We Care For People. Podejmujemy wspólnie działania ukierunkowane na pomoc innym (Szlachetna Paczka, WOŚP, wspieramy hospicjum dla dzieci).

Jesteśmy w ciągłym procesie dobrych zmian We Are In Continuous Evolution. Nasza tradycja, profesjonalizm i ambicja zapewniają firmie szybki i zrównoważony wzrost. Dokładamy wszelkich starań, aby wdrażane przez nas innowacyjne rozwiązania były zawsze z poszanowaniem bezpieczeństwa i środowiska naturalnego.

Proces rekrutacyjny w MSC Poland

 1. Jeżeli zapoznałeś się z informacjami o naszej firmie. Dzielisz z nami wartości, na których budujemy naszą kulturę organizacyjną. Posiadasz wiedzę, umiejętności i kompetencje, których aktualnie poszukujemy u kandydata. Chcesz się stać częścią rodziny MSC. Wyślij do nas swoje CV.
 2. Jeżeli Twoja kandydatura spotka się z naszym zainteresowaniem kolejnym etapem będzie rozmowa kwalifikacyjna z udziałem HR oraz przyszłego przełożonego. Na rozmowie kandydaci mają okazję bardziej dokładnie poznać specyfikę Działu, do którego aktualnie poszukujemy pracownika. Jest to okazja, aby dowiedzieć się więcej o pracy i przyszłych zadaniach na stanowisku, na które aplikujesz.
 3. Jednak najważniejszy jesteś dla nas Ty! Na spotkaniu chcemy poznać przede wszystkim Ciebie!
  W niektórych procesach rekrutacyjnych prosimy kandydatów o rozwiązanie kilku zadań praktycznych lub wypełnienie dla nas testu online celem zweryfikowania posiadanych umiejętności, wiedzy i poznania jeszcze lepiej profilu osobowościowego.
 4. W przypadku wybranych rekrutacji możemy zaprosić Cię jeszcze na drugi etap rozmów z Menadżerem Działu, aby stworzyć możliwość zaprezentowania się przed szerszym gronem pracowników naszej firmy.
 5. Niezależnie od decyzji po spotkaniu każdy uczestnik otrzymuje od nas informację zwrotną dotyczącą wyniku rozmów. Poinformujemy Cię o nim w rozmowie telefonicznej lub mailowo. Zawsze jesteśmy otwarci na Twoje pytania, sugestie i preferencje w zakresie kontaktu z Tobą.
 6. Gdy zdecydujemy się na Twoją kandydaturę otrzymasz od nas propozycję pracy oraz wspólnie określimy szczegóły zatrudnienia.

Benefity

 • Opieka medyczna

Na dobry początek otrzymasz od nas podstawową opiekę medyczną w Medicover. Pakiet opieki medycznej wspólnie z nami możesz dowolnie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i twoich najbliższych.

 • Ubezpieczenie grupowe

Wystarczy, że złożysz deklarację przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, a my zatroszczymy się o resztę. Ubezpieczeniem możemy objąć również bliską Ci osobę. Jest wiele dodatkowych wariantów ubezpieczenia w postaci cegiełek, które możesz dokupić, aby rozszerzyć ubezpieczenie o dodatkowe benefity.

 • Na sportowo w MSC

Dofinansowujemy twoją aktywność sportową w formie karty Multisport. Dodatkowo jeżeli lubisz maratony dołącz do naszej reprezentacji MSC Poland Running Team. Uczestniczymy w półmaratonach lokalnie oraz w tych organizowanych przez nasze Agencje MSC za granicą w ramach hasła We have Passion.

 • Lunch Pass

U nas wystartujesz z pełnym brzuchem. Na początek otrzymasz kartę Lunch Pass Sodexo z comiesięcznym doładowaniem, którą możesz płacić w bardzo wielu punktach za ulubione posiłki oraz artykuły spożywcze.

 • Świeże owoce i sezonowo miodek

Dwa razy w tygodniu oferujemy zastrzyk witaminowy, a w okresie jesienno-zimowym dorzucamy miodek, aby wzmocnić twoją odporność i poprawić nastrój.  

 • Parking dla zmotoryzowanych

Jeżeli musisz dojeżdżać do pracy samochodem organizujemy i opłacamy Ci parking.

 • Nauka języka angielskiego z Tutlo

Język angielski w naszej pracy to codzienność, dlatego, aby zapewnić pracownikom intensywne ćwiczenia i postępy w jego rozwoju możesz skorzystać z bezpłatnej nauki online na platformie Tutlo.pl.

 • Atrakcyjne zniżki w MSC Cruises

W ramach naszej rodziny MSC mamy atrakcyjne zniżki na rejsy statkami wycieczkowymi w MSC Cruises.

 • Praca zdalna, gdy jej potrzebujesz

Umożliwiamy Ci pracę zdalną jeżeli tego potrzebujesz. W porozumieniu z przełożonym możesz zawsze ustalić dni, w których pracujesz z domu.

 • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Pracujemy między 8:00 a 17:00. Możesz dopasować godzinę rozpoczęcia pracy do twojego zegara biologicznego tak, aby najbardziej efektywnie spędzić z nami swój dzień pracy.

 • Onboarding na start

Start z nami to przyjemność. Mamy dla Ciebie przygotowany plan wdrożenia i chcemy Cię zabrać na szerokie wody świata MSC. Przygotowaliśmy dla ciebie 3 miesięczny program adaptacyjny podczas, którego poznasz naszą firmę lokalnie i międzynarodowo, zgłębisz wiedzę o naszym biznesie, nauczysz się korzystać z naszych narzędzi i systemów, a co najważniejsze poznasz naszych przecudownych pracowników, na których będziesz mógł/ mogła liczyć w każdej sytuacji. Już na starcie poznasz również pracowników z naszych Agencji w innych państwach i wspólnie z nimi zgłębisz tajniki naszego biznesu na międzynarodowych webinarach E-sessions.

 • Dofinansowanie do nauki i szkolenia rozwojowe

Chcesz się rozwijać w naszym świecie MSC? Stwarzamy przestrzeń, abyś mógł w pełni realizować swój potencjał rozwojowy, inicjować zmiany i nowe rozwiązania oraz wdrażać swoje pomysły i usprawnienia. My wspieramy cię szkoleniowo tam, gdzie potrzebujesz pomocy. Chcemy się uczyć również od Ciebie. Możesz stworzyć swój własny program szkoleniowy dla pracowników naszej firmy, a my pomożemy ci go wdrożyć. Mamy naszą własną międzynarodową Akademię MSC, aby rozwijać nasze największe talenty i stwarzać im możliwości poznawania naszych pracowników z różnych Agencji MSC na świecie. Jeżeli studiujesz i pracujesz możesz wystąpić o dofinansowanie nauki, a my wesprzemy Cię w Twoich planach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)