Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

MS Services Sp. z o.o.

Włodarzewska 45a
02-384 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 668 178 492
[email protected]

www.msservices.pl

NIP: 6792781920

Oddział w Krakowie

MS Services Sp. z o.o.

Bociana 22
31-231 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 61 45 239
[email protected]

O NAS

MS Services działa na rynku od 2003 roku. Nasi menadżerowie są ekspertami w zakresie budowy i zarządzania zespołami sprzedaży. Prowadzimy projekty głównie w branży FMCG, ale zdobyliśmy też doświadczenie w branżach finansowej, farmaceutycznej, wydawniczej, energetycznej, technicznej, lotniczej/turystycznej.

Lokalnie działamy na terenie Warszawy i Krakowa – w biurach zatrudniamy Kierowników Projektów oraz specjalistów wspierających realizację naszych usług w obszarze księgowości, HR, kadr i płac, floty, IT, analityki sprzedaży czy rozwoju aplikacji, na których pracujemy.

W skali całej Polski mamy rozbudowaną strukturę terenową, która pozwala na profesjonalną obsługę projektów w dowolnym miejscu w kraju.

Nasi Klienci i Usługi

Dlaczego my?

PRACA ZDALNA

Pracownicy biurowi pracują w większości zdalnie lub w trybie mieszanym. Przykładamy dużą wagę do jakości komunikacji wewnętrznej (częściej odbywają się spotkania z Zarządem, a dział HR angażuje zespół w działania, które integrują nas wokół wspólnych spraw i celów). W biurze zostały też wdrożone środki bezpieczeństwa, takie jak: pomiar temperatury ciała, środki dezynfekujące, rękawiczki i maseczki.

Pracownicy sprzedaży pracują bez zmian, ale z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa (płyny dezynfekujące, maseczki, rękawiczki). W sytuacjach, gdy nie jest możliwa regularna praca w placówkach handlowych realizują tele-/videowizyty.
Zleceniobiorcy wykonujący serwis merchandisingowy realizują go nieprzerwanie, zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa na danej hali, doposażani sukcesywnie przez nas w maseczki i rękawiczki.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (158)