Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

mPTech Sp. z o.o.

ul. Krakowska 119
50-428 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.mptech.eu

NIP: 8951845043

FAKTY O NAS

mPTech Sp. z o.o. to jeden z największych rodzimych producentów smartfonów i telefonów komórkowych w Polsce. Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej TelForceOne, będącej czołowym producentem i dystrybutorem elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasze portfolio urządzeń mobilnych składa się z produktów podzielonych na trzy marki własne: myPhone, HAMMER oraz techBite. Blisko współpracujemy z Google i uczestniczymy w Programie Android Enterprise Recommended, który ułatwia firmom wybór i wdrożenie najlepszych urządzeń z systemem Android oraz efektywne zarządzanie nimi. Jesteśmy także autorem aplikacji mobilnej 4family, zwiększającej bezpieczeństwo i poprawiającej zdalną opiekę nad osobami starszymi oraz dziećmi.

Współpracujemy z największymi krajowymi i zagranicznymi operatorami komórkowymi i sieciami elektromarketów, ale także z mniejszymi, lokalnymi sieciami sprzedaży detalicznej. Dodatkowo obsługujemy, w modelu private label, jedną z największych międzynarodowych sieci handlowych w zakresie produkcji i dostaw elektroniki użytkowej.

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją, zaangażowaniem i entuzjazmem szukają odpowiedzi na potrzeby rynku. Dajemy możliwość pracy nad unikalnymi projektami, rozwoju w wielu obszarach, także w międzynarodowym środowisku oraz możliwość proponowania i wdrażania własnych inicjatyw czy pomysłów.

W naszych szeregach znajdą miejsce zarówno eksperci rynkowi, jak i osoby młode, bez doświadczenia, poszukujące swojej ścieżki zawodowej, czy też specjaliści chcący się przebranżowić. Takie podejście w budowaniu zespołu gwarantuje nam połączenie doświadczenia ze świeżym spojrzeniem i energią.

Jeśli chciałbyś rozwijać się lub zdobyć nowe doświadczenia w obszarach takich jak sprzedaż krajowa lub zagraniczna, marketing, zarządzanie produktem, logistyka, obsługa klienta, serwisowanie urządzeń elektronicznych i telekomunikacyjnych, czy też chciałbyś zostać pracownikiem magazynowym, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.

DLACZEGO MPTECH

1. Polski producent, międzynarodowe środowisko, nowoczesne technologie. Współtworzymy zaawansowane produkty, które znajdujesz na półkach największych sieci sklepów oraz operatorów telekomunikacyjnych w kraju i za granicą.

2. Rozwój zawodowy. Oferujemy możliwości rozwoju dla chcących się specjalizować, jak i chcących rozwijać się w różnych obszarach Spółki (awanse wewnętrzne).

3. Zgrany zespół. Większość naszej ekipy stanowią młodzi, otwarci i chętnie dzielący się wiedzą profesjonaliści.

4. Super atmosfera. To coś co cenią i podkreślają nasi Pracownicy to klimat jaki tworzymy - razem celebrujemy nasze święta, duże i małe sukcesy.

5. Brak dress  code’u. U nas możesz być sobą i ubierać się tak, abyś czuł się swobodnie i komfortowo.

Przekonaj się, zapraszamy na pokład😊


Jak wygląda proces rekrutacyjny

SKŁADASZ APLIKACJĘ i……

Etap 1 - ….my ją czytamy. Analizujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie, wykształcenie, konsultujemy Twoje cv z managerem zespołu, do którego chcesz dołączyć. Jeśli spełniasz wyznaczone w ogłoszeniu wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacyjnym.

Etap 2 – poznajemy się. Przebieg tego etapu uzależniony jest od stanowiska, na które aplikujesz i może odbyć się w różnych formach: wywiadu telefonicznego, dwuetapowych spotkań, możesz również zostać poproszony o wykonanie zadania (uprzedzimy Cię o tym przed spotkaniem). Podczas rozmów spotkasz osobę z Działu HR i przyszłego Przełożonego. Z pewnością zapytamy Cię o Twoje umiejętności, doświadczenie i cele, które sobie stawiasz. Odpowiemy także na Twoje pytania dotyczące Firmy, możliwości rozwoju, czy stylu pracy. Zależy nam, aby jak najlepiej wzajemnie się poznać.

Etap 3 – dajemy Ci informację zwrotną /składamy Ci ofertę pracy. Udzielimy Ci informacji zwrotnej na temat wyników procesu rekrutacji w formie telefonicznej lub mailowej. Jeśli wybierzemy właśnie Ciebie – przedstawimy Ci ofertę współpracy. Po jej przyjęciu……

Etap 4 – …..przywitamy Cię i wdrożymy do nowych obowiązków. Pierwszy dzień będzie pełen wrażeń. Dowiesz się jak funkcjonuje nasza Firma oraz poznasz najciekawsze fakty związane z jej rozwojem. Wprowadzimy Cię we wszystkie szczegóły dotyczące pracy oraz kwestie organizacyjne. Poznasz swój nowy Zespół. Pod opieką doświadczonych Kolegów i czujnym okiem Przełożonego rozpoczniesz szkolenie wdrożeniowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)