Dane kontaktowe

MPS International Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 30
75-211 Koszalin
zachodniopomorskie, Polska

www.mps.koszalin.pl

NIP: 7252076851

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym producentem kosmetyków, opakowań z tworzyw sztucznych oraz środków czystości. Nasi klienci są właścicielami oraz dystrybutorami marek premium zarówno na rynku polskim, jak i na terenie Skandynawii, Wielkiej Brytanii czy krajów Beneluksu. Realizujemy dla nich usługę kompleksową: od koncepcji, przez prowadzenie projektu, aż do finalnego produktu.

Nasze wartości i misja:

  1. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów, a ich dążenie do sukcesu motywuje nas do ciągłego rozwoju.
  2. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy stawiają na kreatywność, rozwój i osiąganie wyznaczonych celów.
  3. Pracujemy w atmosferze zaufania i współpracy.

MPS International – czyli:

Pracodawca

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Obecnie zatrudniamy ok. 350 osób na stanowiskach technicznych, produkcyjnych i administracyjnych.

Lider

MPS International to lider na rynku kontraktowej produkcji kosmetyków. Zaufali nam właściciele największych marek kosmetycznych z całej Europy.

Nowoczesny producent

Zarządzamy pełnym cyklem rozwoju produktu. Posiadamy własne laboratorium oraz dział rozwoju i badań produktów. Mamy rozbudowany system kontroli jakości, a także własną bazę produkcyjną i magazynową, zlokalizowaną na powierzchni 5,3 ha.

Godny zaufania partner

Posiadamy liczne certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość zarządzania: ISO 14001, ISO 9001, IFS HPC, ISO 22716 (cGMP), ISO 13485, ECOCERT, COSMOS, RSPO Supply Chain Certification Standard, SMETA.

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

Zanim hasło CSR stało się popularne w Polsce, my już realizowaliśmy jego założenia w praktyce. Historia CSR w MPS International zaczęła się wraz z rozpoczęciem działalności firmy na początku lat 90. ubiegłego wieku.

Strategia CSR opiera się na trzech filarach zrównoważonego biznesu: środowisko (dbanie o przyszłość kolejnych pokoleń poprzez zrównoważony rozwój firmy minimalizujący negatywny wpływ na środowisko naturalne), firma (doskonalenie kompetencji pracowników z uwzględnieniem ich ambicji i potencjału, z poszanowaniem praw człowieka oraz dbałością o bezpieczeństwo pracy), społeczeństwo (kształtowanie postaw etycznych wśród partnerów biznesowych i społecznych).

Jednym z naszych najbardziej widocznych działań CSR jest otwarta w 2016 roku Galeria MPS. Kilka razy w roku odbywają się w niej wernisaże artystów lokalnych, ale też zapraszanych z Polski. Dzięki temu każdego dnia 350 pracowników MPS International obcuje z malarstwem, rzeźbą, grafiką czy fotografią najwyższych lotów, a mieszkańcy Koszalina, przebywający tu turyści oraz nasi klienci mają możliwość odwiedzenia kolejnej w naszym mieście galerii sztuki.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)