Dane kontaktowe

Mowi Poland S.A.

DUNINOWO 39
76-270 USTKA
pomorskie, Polska

NIP: 8511809184

Kogo szukamy?

Jesteś osobą otwartą i nastawioną na rozwój? Chętnie dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem? Wierzysz w swoją skuteczność a w życiu kierujesz się zasadami i nie boisz się wziąć odpowiedzialności za swój sukces? To Ciebie właśnie szukamy!

W czasie rekrutacji przeanalizujemy Twoją kandydaturę pod kątem Twoich oczekiwań, jak i naszych potrzeb. Ważne będą dla nas nie tylko wiedza i umiejętności, ale również wartości, którymi kierujesz się na co dzień, Twoje pasje i zainteresowania.

Przebieg rekrutacji

Szukamy zarówno doświadczonych specjalistów, którzy pragną rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku jak i osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy.

Przebieg rekrutacji może się różnić w zależności od stanowiska, na które złożyłeś swoją aplikację. Większość kandydatów przechodzi jednak następujące etapy:

ETAP 1

Decyzja. Wybierz idealną dla siebie ofertę pracy i wyślij zgłoszenie wraz z uzupełnionym formularzem aplikacyjnym. Twoja aplikacja trafi do naszego działu HR, w którym wszystkie nadesłane zgłoszenia są skrupulatnie analizowane i selekcjonowane.

ETAP 2

Wybór kandydatów. Nasi rekruterzy wybiorą spośród aplikujących osoby, których doświadczenie oraz kompetencje najlepiej odpowiadają profilowi stanowiska i naszym potrzebom biznesowym. Telefonicznie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy ich na spotkanie. Na tym etapie możemy poprosić Cię o rozwiązanie testów on-line czy też udział w krótkiej telekonferencji.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne. Pierwsze spotkanie to dla nas bardzo ważny moment. Zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności. Będziemy też chcieli poznać wartości, którymi kierujesz się na co dzień i twoje plany na przyszłość, bo liczy się dla nas nie tylko to, co umiesz, ale również to, kim jesteś. Niewykluczone, że na tym etapie poprosimy Cię też o przygotowanie case-study czy też odegranie scenki biznesowej.

ETAP 4

Ponowne spotkanie.  W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możemy zaprosić Cię na kolejne spotkanie, na którym, poza bezpośrednim przełożonym, mogą pojawić się eksperci z danego obszaru czy też potencjalni współpracownicy z zespołu. Wybranych kandydatów dodatkowo zaprosimy do udziału w Assessment Centre.

O wyniku Twojej rekrutacji zawsze poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo.

ETAP 5

Witamy w naszym Zespole! Cieszymy się, że jesteś z nami. Chcemy w pełni wykorzystać Twój potencjał, jednocześnie zapewniając Ci możliwość rozwoju zawodowego i realizacji Twoich ambicji. Liczymy, że dzięki temu zostaniesz z nami na dłużej. Tym bardziej, że w strukturze naszej firmy w każdej chwili masz możliwość odkrycia nowych pasji i zadań na innym stanowisku. Okazją do zmiany funkcji może być jedna z naszych rekrutacji wewnętrznych. Cieszy nas każda zmiana na lepsze, bo zmiana jest wpisana w DNA naszej organizacji.