Dane kontaktowe

Mowi Poland S.A.

DUNINOWO 39
76-270 USTKA
pomorskie, Polska

NIP: 8511809184

Co jest dla Ciebie ważne?

Stabilne zatrudnienie, możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów, konkurencyjne wynagrodzenie, a może zgrany zespół, z którym spędzisz czas również po pracy? Zobacz, co możesz zyskać, decydując się na pracę w Mowi.

Zgrany zespół

Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie! Współpracowników spotykamy codziennie w pracy, a często spędzamy z nimi czas i poza nią. Dlatego już na poziomie rekrutacji dbamy, by do naszego zespołu trafiały osoby, które nie tylko posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, ale też wyznają podobne życiowe wartości tak, by z łatwością odnaleźli się w zespole i czuli się w nim doskonale.

Stabilne zatrudnienie

Umowa o pracę i pensja zawsze na czas to dla nas podstawa. Dobrze wiemy, że tylko zapewniając Ci finansowe bezpieczeństwo i zawodową stabilność, możemy liczyć, na to, że zostaniesz z nami na dłużej.

Ochrona zdrowia

Bezpieczeństwo w pracy to nasz priorytet, ale i poza nią warto mieć pewność, że w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej wizyty u lekarza. Własny, stały punkt medyczny z ofertą lekarzy specjalistów na teranie zakładu w Ustce lub prywatna opieka medyczna na terenie Trójmiasta to nasza propozycja dla pracowników (w zależności od miejsca zatrudnienia).

Wspieramy Twój rozwój

Na co dzień możesz korzystać z wiedzy i doświadczenia naszych własnych trenerów-ekspertów na warsztatach wewnątrz organizacji lub wziąć udział w dedykowanych szkoleniach zewnętrznych. Dwa razy w roku oferujemy Ci możliwość ubiegania się o dofinansowanie wybranych studiów lub nauki w szkołach zawodowych. Możesz też zdobyć certyfikaty i uprawnienia zawodowe, a także aktualizować swoją wiedzę podczas krajowych i zagranicznych konferencji i warsztatów. Aby ułatwić Ci zapoznanie się z naszą ofertą, co roku wydajemy Katalog Szkoleń, wspierający model organizacji uczącej się.

Trzy, dwa, jeden START

Własna ścianka wspinaczkowa, darmowe zajęcia fitness, drużyna strzelecka, regularne rowerowe rajdy i Klub Morsów brzmią jak bajka? U nas zadbasz o zdrowie i sylwetkę w czasie wspinaczki i sprawdzisz swoją celność na strzelnicy. Możesz też dołączyć do jednej z 7 drużyn piłki nożnej, a na miłośników sportów halowych czekają dodatkowo miejsca w drużynie siatkarskiej i koszykarskiej. Pracownicy z Trójmiasta korzystać zaś mogą z bogatej oferty zajęć sportowych dla posiadaczy karty MultiSport.

Cenimy inspiratorów

U nas masz szansę realizować swoje pomysły! Cieszy nas każda zmiana na lepsze! Jeśli masz jakiś pomysł bądź usprawnienie, które pomoże w pracy Tobie lub Twoim współpracownikom nie zwlekaj i podziel się nim z zespołem i Twoim przełożonym.

Zadbamy o Ciebie od samego początku

Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe wyzwania… brzmi wspaniale, ale dobrze wiedzieć, że zanim na dobre pochłoną Cię nowe obowiązki, pomożemy Ci odnaleźć się w firmie dzięki systemowi wdrożenia nowych pracowników. Możesz też liczyć na szkolenia podnoszące Twoje kompetencje zarówno na początku, jak i przez cały okres zatrudnienia w Mowi.

Język to podstawa

Możesz podnieść swoje umiejętności językowe na organizowanych przez nas dwa razy w tygodniu, na terenie firmy, zajęciach językowych. Koszt nauki pokrywamy w 100%. Kompetencje językowe dadzą Ci dodatkową możliwość rozwoju w spółkach Mowi na całym świecie.

Eventy pracownicze

Pikniki organizowane z myślą o pracownikach i ich rodzinach, wspólne spływy kajakowe, pyszny lunch z foodtrucka czy ciekawe akcje (np. SushiDays) to nasz sposób na to, by pokazać, jak bardzo doceniamy naszych pracowników.