Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mowi Poland S.A.

DUNINOWO 39
76-270 USTKA
pomorskie, Polska

NIP: 8511809184

Mowi Poland S.A. jest częścią norweskiej firmy Mowi ASA.

Specjalizujemy się w hodowli i przetwórstwie łososia atlantyckiego. Nasze produkty są dostępne na 70 rynkach całego świata. Codziennie dostarczamy przeszło 5,5 miliona zdrowych i smacznych posiłków, zaspokajając aż 1/5 globalnego zapotrzebowania na łososia. Czyni nas to największym producentem łososia atlantyckiego na świecie.

Mowi jest obecne w 25 krajach i zatrudnia prawie 15 000 pracowników na całym świecie.

Od 2013 roku w skład Mowi wchodzi Mowi Poland S.A., największy i jednocześnie jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa ryb na świecie. To tutaj zatrudniona jest większość spośród ponad 4000 polskich pracowników Mowi. Zakład mieści się w Duninowie koło Ustki, na Pomorzu Środkowym.

Poza fabryką w Duninowie, w Polsce działa też zakłady przetwórstwa w Lęborku oraz Strzelinie koło Słupska.

W Gdańsku od 2017 roku działa Centrum Wsparcia Biznesowego dla spółek Mowi,
w którym zatrudniamy zespół 150 wysokiej klasy specjalistów.

DLACZEGO MY?

Przyznaj, ile razy przeczytałeś lub usłyszałeś, że pracodawca oferuje pracę w przyjaznej atmosferze? Jak często przy tym wspomniano o konkretach?

W Mowi kultura organizacji opiera się na głęboko zakorzenionych skandynawskich wartościach – równości, zaufaniu i uczciwości. Bazując na nich, stworzyliśmy własny etos, dopisując kolejne wartości, które uznaliśmy za cenne: pasję, dzielenie się i zmianę. Niezależnie od tego, czy pracujesz w Polsce, Kanadzie czy Norwegii, możesz liczyć, że te uniwersalne wartości i wysokie standardy będą obowiązywały tak Ciebie, jak i wszystkich Twoich współpracowników! Przyjazna atmosfera w pracy nie będzie pustym sloganem, a Twoją codziennością!

Możemy zaoferować Ci unikalną mieszankę zawodowej stabilności i różnorodności. Większość spośród prawie 13.200 pracowników Mowi na całym świecie zdecydowała się związać z firmą na wiele lat. Jednocześnie multikulturowe doświadczenia czynią nas doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią otwartość i zmianę.

Jako globalna firma możemy zapewnić Ci szeroką gamę możliwości budowania kariery i rozwoju w ramach jednej organizacji.

NASZE ZOBOWIĄZANIE

2% - dokładnie tyle żywności spożywanej przez ludzi pochodzi z mórz i oceanów. Tymczasem woda pokrywa aż 70% naszej planety i drzemiący w niej potencjał jest wprost nie do przecenienia. Mowi od lat inwestuje w badania i rozwój, by sięgnąć po te zasoby i zwiększyć produkcję smacznej, a przede wszystkim zdrowej żywności pochodzącej z mórz i oceanów. Działania te nazwaliśmy Niebieską Rewolucją, której chcemy być liderem.

Dlaczego to robimy? To proste. Już teraz co dziewiąta osoba na świecie nie ma co jeść, a kolejne miliony cierpią z niedożywienia. Tymczasem naukowcy szacują, że do 2050 roku liczba ludności na Ziemi osiągnie blisko 10 miliardów. Stoimy przed wyzwaniem zapewnienia żywności dla nas wszystkich. Jako liderzy czujemy się odpowiedzialni za to, by wyznaczać nowe trendy i kierunki rozwoju branży, które zapewnią stabilną przyszłość milionom ludzi na świecie.

W POLSCE I NA ŚWIECIE

Mowi to sprawdzony pracodawca dla 13 233 pracowników w 24 krajach. Poznaj nas bliżej :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)