Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Mowi Poland S.A.

DUNINOWO 39
76-270 USTKA
pomorskie, Polska

NIP: 8511809184

Mowi Poland S.A. jest częścią norweskiej firmy Mowi ASA.

Jesteśmy dużą, międzynarodową firmą zatrudniającą ponad 12 200 pracowników w 25 krajach na całym świecie. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą pysznych i zdrowych produktów z łososia i owoców morza, zarówno na zlecenie kontrahentów, jak i pod marką własną MOWI.

Mowi w Polsce zatrudnia 4000 osób, które pracują w naszych zakładach produkcyjnych i biurach na Pomorzu. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Ustce i Lęborku. W Ustce znajduje się największy na świecie zakład produkcyjny Mowi. To tu powstaje większość z prawie 200 000 ton produktów, które można kupić na 4 kontynentach.

W Gdańsku znajduje się biuro Mowi Central Europe, zarządzające sprzedażą oraz dystrybucją produktów w 9 krajach europejskich. W Gdańsku działa również nasze Centrum Wsparcia Biznesowego i Mowi Poland Sales.

Oferujemy pracę w obszarach marketingu, księgowości, kadr, HR, zakupów, sprzedaży, IT, BHP, technicznym, logistyki, transportu i produkcji. Wciąż poszukujemy zmotywowanych, ambitnych i otwartych na zmiany osób, które chcą do nas dołączyć.

DLACZEGO MY?

Przyznaj, ile razy przeczytałeś lub usłyszałeś, że pracodawca oferuje pracę w przyjaznej atmosferze? Jak często przy tym wspomniano o konkretach?

W Mowi kultura organizacji opiera się na głęboko zakorzenionych skandynawskich wartościach – równości, zaufaniu i uczciwości. Bazując na nich, stworzyliśmy własny etos, dopisując kolejne wartości, które uznaliśmy za cenne: pasję, dzielenie się i zmianę. Niezależnie od tego, czy pracujesz w Polsce, Kanadzie czy Norwegii, możesz liczyć, że te uniwersalne wartości i wysokie standardy będą obowiązywały tak Ciebie, jak i wszystkich Twoich współpracowników! Przyjazna atmosfera w pracy nie będzie pustym sloganem, a Twoją codziennością!

Możemy zaoferować Ci unikalną mieszankę zawodowej stabilności i różnorodności. Większość spośród prawie 13.200 pracowników Mowi na całym świecie zdecydowała się związać z firmą na wiele lat. Jednocześnie multikulturowe doświadczenia czynią nas doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią otwartość i zmianę.

Jako globalna firma możemy zapewnić Ci szeroką gamę możliwości budowania kariery i rozwoju w ramach jednej organizacji.

NASZE ZOBOWIĄZANIE

2% - dokładnie tyle żywności spożywanej przez ludzi pochodzi z mórz i oceanów. Tymczasem woda pokrywa aż 70% naszej planety i drzemiący w niej potencjał jest wprost nie do przecenienia. Mowi od lat inwestuje w badania i rozwój, by sięgnąć po te zasoby i zwiększyć produkcję smacznej, a przede wszystkim zdrowej żywności pochodzącej z mórz i oceanów. Działania te nazwaliśmy Niebieską Rewolucją, której chcemy być liderem.

Dlaczego to robimy? To proste. Już teraz co dziewiąta osoba na świecie nie ma co jeść, a kolejne miliony cierpią z niedożywienia. Tymczasem naukowcy szacują, że do 2050 roku liczba ludności na Ziemi osiągnie blisko 10 miliardów. Stoimy przed wyzwaniem zapewnienia żywności dla nas wszystkich. Jako liderzy czujemy się odpowiedzialni za to, by wyznaczać nowe trendy i kierunki rozwoju branży, które zapewnią stabilną przyszłość milionom ludzi na świecie.

W POLSCE I NA ŚWIECIE

Mowi to sprawdzony pracodawca dla 12 200 pracowników w 25 krajach. Poznaj nas bliżej :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)